Twoje nadprzyrodzone zdolności. Sprawdź, jak wiele potrafisz

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
popularnonaukowa
mariola

Czy każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności? Jak można dostroić się do częstotliwości spoza wymiaru materialnego i wpłynąć na procesy chemiczne w mózgu tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości? W tej rewolucyjnej książce autor bestsellerów New York Timesa dostarcza Ci narzędzi, dzięki którym osiągniesz wyższy stan świadomości. Prezentowane metody stworzył na podstawie wyników najnowszych badań z dziedzin neuronauki i fizyki kwantowej.

Dzięki tej książce:
• twoje ciało stanie się nowym umysłem, a ty uwolnisz się z więzów przeszłości,
• wpłyniesz na swoją częstotliwość tak, że zaczniesz w pełni odczuwać chwilę obecną,
• nauczysz się wykorzystywać szyszynkę do otwierania się na mistyczne rejony rzeczywistości,
• wyzwolisz się z ograniczeń świata materialnego,
• zyskasz świadomość istnienia rzeczywistości kwantowej i wykorzystasz jej niebywałe właściwości.

Przesuń granice swoich możliwości!

źródło opisu: https://www.taniaksiazka.pl/twoje-nadprzyrodzone-z...(?)

źródło okładki: www.studioastro.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!