1982084804
angielski

Cilla Bestia miała Belle. Killian Black ma mnie. To, jak się tu znalazłam, nie ma znaczenia, chociaż on mówi, że tak. Mówi, że to był mój wybór. Jednak on tego nie rozumie. To nie był dla mnie żaden wybór. A teraz zmienia zasady. Umowa została zawarta na miesiąc. Przez trzydzieści dni miałam być jego. Jednak nie wystarcza mu już samo moje ciało. Chce także mojej duszy. Pragnie...

Cilla

Bestia miała Belle.
Killian Black ma mnie.

A teraz zmienia zasady.

Umowa została zawarta na miesiąc. Przez trzydzieści dni miałam być jego. Jednak nie wystarcza mu już samo moje ciało. Chce także mojej duszy. Pragnie każdej części mnie. I chociaż mogę udawać, że jestem bezpieczna, kiedy leżę pod nim, ten mężczyzna coś ze mną robi. Coś nikczemnego.

Rzecz, która może mnie zniszczyć.

Killian

Cilla dokonała wyboru. Zaproponowała ofertę. Ja po prostu ją przyjąłem. Co się stanie, jeśli zmienię zasady w połowie drogi? Nie przeproszę za to.

Widzisz, Cilla i ja, jesteśmy tacy sami. Jest mroczna. Tak mroczna, jak ja. Coś jej się stało. Coś złego. To ją zniszczyło.

Ale to nie bohater jest tym, którego szuka. To anioł zemsty. Mroczny rycerz. Tym, mogę być. Zabiję jej smoki, ale to będzie ją kosztować, bo w zamian chcę wszystkiego. I wezmę to.

Ona jest moja.

źródło opisu: https://www.createspace.com/

źródło okładki: https://www.createspace.com/

Star | 2018-08-21
Na półkach: Przeczytane, In English, Mafia, Dark
Przeczytana: 20 sierpnia 2018

Książka w klimacie DARK.
Czyta się bardzo szybko, wprost nie można się oderwać. Moim nieodłącznym towarzyszem podczas czytania było obrzydzenie i wstyd za tych, ktorzy są tak zdeprawowani, że nie potrafia juz żyć w spoleczestwie i zachowują się jak zwierzęta - bez żadnych hamulcow. Ubolewam nad systemem opieki spolecznej, czy pracują tam ludzie z sercem czy tylko figury? Dlaczego pozory tak mylą? Może dlatego, że każdy widzi to co chce zobaczyć.
Captive Beauty to kawał dobrej książki w mrocznym klimacie. Niestety końcówka bardzo rozczarowuje. To tak jakby nasi bohaterowie połknęli pigułkę niepamięci i zupełnie odcieli się od przeszłości.