Deadlands. Córa zatracenia

Wydawnictwo: Mag
fantastyka, science fiction

Ronan Lynch, pechowa Betty i Van Helter nie mają pojęcia, przeciwko czemu się przeciwstawiają. Przyjęli tylko zlecenie od pewnego bogacza, którego synalek przyłączył się do jakichś tajemniczych wyznawców. Na początku wszystko wydawało się proste : znaleźć dzieciaka i przywieźć go ojcu na święta. Na swoje nieszczęście bohaterowie wplątali się w sieć utkaną przez starożytne zło. Jeden z nich zapłacił za to śmiercią. śmierć to najlepszy sposób na spędzanie świąt!

Alapogo | 2015-05-26
Na półkach: 2015, Przeczytane