Mroczne sekrety Barsawii

Wydawnictwo: FASA Corporation
fantastyka, science fiction

Przyjaciele, Barsawianie, bracia adepci. Oto trzymacie w dłoniach księgę wiele skarbów magicznych zawierającą. znaleźć tu możecie nowe zaklęcia, dzięki którym woda ogniem zapłonie, w przestrzeń astralną się przeniesiecie lub znamienia Horrora pozbędziecie. Tu też wiele rozwinięć talentów zebrano dla każdej z dyscyplin. One pozwolą Wam uniknąć czarów potężnych i dwoma orężami walczyć. Na kartach księgi zapisano również informacje o magicznych przedmiotach.

Gerion | 2016-09-25
Na półkach: ERPeGi, Przeczytane