832100153X
piotrex

Z okładki: Jacek Sawaszkiewicz (ur. 1947) w swojej najnowszej książce fantastycznonaukowej [...] porusza intrygujące problemy z dziedziny parapsychologii, m.in. dotyczące procesów, które zachodzą w mózgu człowieka poddanego hipnozie lub czasowej hibernacji. Niewątpliwa atrakcyjność tematu, a także wartki tok narracji to główne zalety powieści, której akcja rozgrywa się we współczesnej...

Z okładki:
Niewątpliwa atrakcyjność tematu, a także wartki tok narracji to główne zalety powieści, której akcja rozgrywa się we współczesnej Ameryce, w środowisku dziennikarskim.
"Inicjacja" jest pierwszym tomem cyklu powieściowego "Kronika Akaszy".

Justyna | 2013-09-11
Przeczytana: 10 września 2013

Książka zwraca uwagę na ciekawą teorię równoległych światów oraz kilka innych zagadnień (np. głosy Jurgensona).
Irytujące było to, że w książkowym Dutson absolutnie każdy -rolnik,dziennikarz- znał się na hipnozie, psychologii itp.

Family | 2012-12-28

2 razy