Astrologia czyli rozmowy o nadziei

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Astrologia
Pistacia

Książka ta jest owocem spotkania astrologa, Jacka Kaji, z dziennikarzem, Zygmuntem Rolą, sceptycznie nastawionym do teorii o oddziaływaniu na Ziemię i człowieka tajemniczych energii gwiazd i przestrzeni kosmicznej. W wyniku "ataku“ dziennikarza i "obrony“ astrologa powstał rodzaj popularnego podręcznika astrologii. Obaj autorzy twierdzą, że tym, którzy zadowalają się gazetowymi horoskopami, trzeba zaproponować solidną porcję wiedzy o dziejach astrologii, jej możliwościach i granicach. Pozwoli ona obalić pokutujące w wielu środowiskach stereotypy i uprzedzenia wobec pracy astrologów. Książka prezentuje horoskopy postaci mających wpływ na dzieje ludzkości i pokazuje, jaki wpływ na ich życie miał układ planet. Czy Hitler, Mata Hari, Che Guevara byli zdeterminowani swoimi kosmogramami? Rozmowy Zygmunta Roli z Jackiem Kają dają czytelnikowi nadzieję, iż człowiek, poznawszy swoje "gwiezdne uwarunkowania“, może odnaleźć życiową drogę, odczytać swój los, który dla nikogo nie jest okrutny i ślepy. To my jesteśmy jego kowalami.

[opis wydawcy]

Ispirazione | 2012-06-20