Życie po życiu. Mały przewodnik

Okładka książki Życie po życiu. Mały przewodnik Instytut Newtona
Okładka książki Życie po życiu. Mały przewodnik
Instytut Newtona Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Mały przewodnik ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy

Stwórca jest Światłością
Jego Boża miłość 🕊

Youtube
Melissa
~ Do Past Lives Prove Reincarnation is True? A Christian Response.
~ The Reincarnation Investigation: Past Lives, Karma, the Bible and Jesus

Reinkarnacja, ezoteryka nie jest biblijna

Prawdziwe, duchowe Ja ~ chrześcijańskie
Stwórca jest Światłością
Jego Boża miłość 🕊

Youtube
Melissa
~ Do Past Lives Prove Reincarnation is True? A...

To po prostu Michael Newton w pigułce.
Polecam.

To po prostu Michael Newton w pigułce.
Polecam.

“Życie po życiu” to najnowsza książka opowiadająca o regresji hipnotycznej prowadzonej zgodnie z naukami dr Newtona. Jego Instytut zebrał historie wielu pacjentów i uporządkował je w taki sposób, by nawet osoba niezaznajomiona z tematem mogła przejść “krok po kroku” przez etapy prowadzące od jednej do drugiej inkarnacji. Ponadto każdy z rozdziałów jest zakończony ćwiczeniem, które powoli przygotowuje czytelnika do tego, aby i on mógł się poddać regresji. Jak dla mnie to dobra pozycja, która uzupełniła treści znane mi z poprzednich książek dr Newtona. Nie dowiedziałam się niczego, czego bym nie wiedziała, ale przyjemnie było raz jeszcze zajrzeć do tych tematów. Polecam głównie osobom nieznającym dorobku dr Newtona, książka może otworzyć oczy.

"Życie po życiu" to krótka, ale treściwa książka dla tych, którzy są na początku swojej drogi w poszukiwaniu wiedzy o reinkarnacji, wcieleniach, życiu między wcieleniami i duszy.

Jest to przewodnik, który w sposób uporządkowany przedstawia w rozdziałach poszczególne elementy tego światopoglądu. Nie są one wyczerpujące, ale dobrze nakreślają kolejne tematy i skłaniają do dalszego poszukiwania wiedzy.

W książce sama znalazłam wiele cennych myśli i cytatów, które zwróciły moją uwagę, osoby o otwartym umyśle mogą znaleźć tu swego rodzaju mądrości.

Najbardziej podobały mi się wspominane historie z sesji regresji do poprzednich wcieleń. Niektóre z nich były bardzo przejmujące i niesamowite. Uwielbiam czytać o takich rzeczach 😁

Zdaję sobie sprawę, że koncepcja reinkarnacji nie przekonuje każdego i oczywiście każdy ma prawo do własnego zdania, ale wydaje mi się, że nawet sceptycy mogą zyskać dzięki tej książce widzę o innych przekonaniach i perspektywach, lepiej zrozumieć ludzi, którzy wyznają co innego. Dla mnie doświadczenie różności jest zawsze cenne!

Przepiękne wydanie mocno przyciąga wzrok 😍 mój ilekroć tylko zerkam w stronę półki 😅 niestety to różowe złotko troszkę się ściera przy częstszym kontakcie ze skórą dłoni, więc warto uważać, jeśli komuś zależy na ładnym stanie książek 😉

Mi się podobało i uważam, że to wartościowy tytuł, zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają poszukiwać widzę na te tematy - na start nada się idealnie 😁

Wspaniałe uzupełnienie książek dr Michaela Newtona

Wspaniałe uzupełnienie książek dr Michaela Newtona