Złe serce

Tłumaczenie: Martyna Tomczak
Cykl: Starcrossed (tom 3)
Wydawnictwo: Otwarte
Wicked Heart
Sosna

Kiedy Cassie i Ethan odnajdują szczęście, na scenę wkracza nowa para. Elissa Holt, siostra Ethana, jest doskonałą inspicjentką. W pracę wkłada serce i nie chce się rozpraszać. Liam Quinn to gwiazda Hollywood. Razem z równie słynną narzeczoną Angel Bell otrzymał właśnie angaż do nowej sztuki wystawianej na Broadwayu. Godziny wspólnych przygotowań, wielkie napięcie i medialne zamieszanie...

Kiedy Cassie i Ethan odnajdują szczęście, na scenę wkracza nowa para.

Godziny wspólnych przygotowań, wielkie napięcie i medialne zamieszanie zbliżają do siebie tych, którzy nie powinni być blisko. Bo serca – wbrew wszelkim regułom – piszą własny scenariusz.

„Od tej historii zakręci wam się w głowie”.
KATY EVANS

„Ta książka zachwyciła mnie od samego początku, a gdy skończyłam ją czytać, zachwyt trwał nadal. Zakochałam się w Leisie Rayven i reszta świata też powinna!”
COLLEEN HOOVER

źródło opisu: http://www.znak.com.pl

źródło okładki: http://www.znak.com.pl

Kasiek | 2018-02-10
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 09 lutego 2018

Książka całkiem dobra. Ciekawa historia Liss i Liama, którzy po krótkiej znajomości zostają rozdzieleni na sześć lat. Spotkanie po tak długim czasie wywołuje wiele wspomnień, dzięki czemu poznajemy początki ich związku. Sytuacja bieżąca nie jest dla nich łatwa i stanowi sedno książki. Może fabuła nie jest zbyt wyszukana, a czasami mało wiarygodna, ale jest dość interesująca, a przy tym pełna humoru. Książka godna polecenia.

W tym sesyjnym szaleństwie musiałam się w końcu odstresować i dlatego postanowiłam sięgnąć po "Złe serce" czyli kontynuację a zarazem ostatnią część trylogii Starcrossed. Podsumowując tą serię stwierdzam, że jest rewelacyjna, trzyma w napięciu, jest naładowana emocjami i po prostu mega ciekawa.
Teraz czekam tylko na ekranizację, ponieważ to jest petarda i warto pociągnąć to dalej. :)
Tym razem bliżej poznajemy piękną siostrę Ethana czyli Elissę. Młoda, bardzo ambitna i pracowita inspicjentka, ale przy tym samotna i ze złamanym sercem. Lissa ma prawie wszystko, lecz nie może mieć jednego... Nie może mieć najwspanialszego mężczyzny jakiego w życiu widziała, jedynego który na nią działa i ma na nią wpływ emocjonalny...
Kiedy dochodzi do ich spotkania po latach, Lissa próbuje zachować profesjonalizm, lecz złe serce na to nie pozwala...

Jak zakończy się historia tej wspaniałej młodej kobiety?
Czy Lissa w końcu dostanie tego czego od zawsze pragnęła?
PRAWDZIWEJ...

książek: 1946
Sherry | 2018-01-14
Przeczytana: 11 stycznia 2018

CO SIĘ DZIEJE ZA KULISAMI

Bycie profesjonalistką, kiedy musi się ponownie pracować z miłością swojego życia, a jednocześnie draniem, który złamał ci serce, niekoniecznie jest proste. Zwłaszcza nie kiedy, ów mężczyzna wraca z niewiarygodnie piękną narzeczoną przy boku. Elissa Holt ma jednak zamiar zrobić wszystko co w jej mocy, by przeboleć obecność niedorzecznie przystojnego Liama Quinna - obecnie zajętego ulubieńca Hollywood - w końcu takiego podejścia wymaga się od inspicjentki na Broadwayu. Czy jednak po tych wszystkich latach, dawne uczucia faktycznie wygasły? I jak poradzić sobie z ciężkim, wiszącym w powietrzu napięciem seksualnym? Ile osób zostanie skrzywdzonych w zaistniałych warunkach? I jak wiele sekretów skrywają kulisy przygotowywanej właśnie sztuki?

Ostatni tom trylogii Starcrossed to nie tylko całkiem nowa historia z zupełnie innymi bohaterami grającymi pierwsze skrzypce, ale też powieść, która, tym razem, bardziej skupi się na tym co się dzieje za kulisami,...

Aniaczyanka | 2018-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2018

Mam mieszane uczucia, co do tej książki. Było mnóstwo rzeczy, które mi się w niej podobały, była zabawna, wciągająca, zakończenie w punkt-śmiałam się w głos, ale z drugiej strony też momentami się nudziłam, a bohaterowie mnie irytowali 🤷🏻

isia2652 | 2018-07-10
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 10 lipca 2018

Książka bardzo dobra.
Niby kolejna z serii, ale nie do końca kontynuacja. Według mnie najlepsza z serii Zły Romeo. Od razu polubiłam Ellissę, już we wcześniejszych częściach, ale teraz to ona był na pierwszym planie.

Historia opowiedziana z wyczuciem, a ponadto obecny dobry humor i cięty język bohaterów dodają dobrego smaku.

ZaczytanaMajka | 2018-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2018

Leiso! Ta część była najlepsza ze wszystkich jakie przyszło mi przeczytać w tej serii. Zdecydowanie trzeci tom z serii Zły Romeo podobał mi się najbardziej. Jeśli chodzi o nowości styczniowe - ta wygrała.

To już wiemy, że Cassie i Ethan w końcu odnaleźli swoje szczęście. Teraz czas na miłosne dylematy znanej nam wzystkim Elissy - siostry Holta. Od początku studiów wiedziała czego chce, a teraz pracując jako inspicjentka jest w tym najlepsza. Oczywiście dziewczyna jest równie mocno związana z teatrem jak dwójka poprzednich bohaterów, którzy są nam bardzo dobrze znani. Lissie w życiu zawodowym idzie jak po maśle i nie ma z nią żadnego problemu. Niestety tutaj wszystko się kończy, ponieważ jej życie prywatne już nie jest tak wspaniałe. Wszystko to prowadza się do jej życia miłosnego. Młoda kobieta ma pewne doświadczenia, które sprawiły, że przestała ufać mężczyznom, ponieważ ktoś ją kiedyś mocno...

Dominiqe83 | 2018-01-04
Przeczytana: 28 grudnia 2017

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Premiera: 10.01.2018

„– Widzisz. Właśnie na tym polega problem. Miłość to kawał drania. Ma w nosie nasze plany. Nigdy nie przychodzi w wygodnym momencie. Zjawia się nieproszona. I każe ci czuć, czy ci się to podoba, czy nie. I nawet, kiedy wiesz, że powinnaś przestać kogoś kochać, dalej cię trzyma. Prawda?” – fragment powieści.

Elissa Holt – ekspertka od organizacji przedstawień teatralnych oraz Liam Quinn – rozchwytywany hollywoodzki gwiazdor dużego ekranu. Elissa zakłada, że aktorzy to zapatrzeni w siebie zdrajcy, zatem nie zamierza się już związać z żadnym z nich. Nie może jednak wytrzymać w tym postanowieniu, bo strzała amora trafia w serce dziewczyny dokładnie wtedy, kiedy w jej życie wkracza Liam. Płomienne uczucie, rozstania i powroty, a do tego energetyczna atmosfera Nowego Jorku oraz Broadway i wylewające się z niego blichtr i sława to charakterystyka najnowszej powieści Leisy Rayven, którą poleca sama Colleen Hoover.

Rayven wybrała na kanwę...

redgirl_books | 2017-12-29

Elissa Holt jest dwudziestopięcioletnią producentką wykonawczą na Broadwayu. Kobieta
jest w każdym calu profesjonalistką. Nie traci głowy, jest zorganizowana, stanowcza, a w swoją pracę wkłada całe serce. Przede wszystkim nie wchodzi w miłosne relacje z ludźmi, którzy pracują przy przedstawieniu, które ona nadzoruje. Stara się postępować zgodnie z własnymi zasadami. Jednak do czasu, bo kiedy na scenę wkracza jej dawna miłość, Liam, kobieta nie potrafi oprzeć się myślom o nim. Pomimo kilku lat rozłąki i bolesnej przeszłości nie potrafi o nim zapomnieć, Jest jedynym mężczyzną, który kiedykolwiek tak silnie na nią działał. Jest tylko jeden problem: Liam jest aktorem, a jej nie wolno się z nimi umawiać. Poza tym ma narzeczoną, a Elissa zostaje ich inspicjentką. Godziny wspólnych przygotowań ponownie zbliżają ich do siebie. Czy kobiecie uda się ochronić swoje serce?

''Złamane serce wcale nie uczy odporności. Uczy nas za to chronić swoją kruchość. Uczy nas strachu przed miłością....

KsiążkiJakCzekolada | 2018-01-05
Przeczytana: 2017 rok

Myślę, że Leisy Rayven nie trzeba Wam przedstawiać. Jej dwie książki stały się bestsellerami na całym świecie. "Zły Romeo" oraz "Zła Julia" doprowadzały do szaleństwa czytelniczki w każdym wieku. Ostatnią częścią tej trylogii jest "Złe serce". Kiedy dowiedziałam się, że nie dotyczy ona bezpośrednio losów Ethana i Cassie jednocześnie odetchnęłam z ulgą, ale i przeraziłam się. Cieszyłam się, że nie będzie to kolejna książka pisana na siłę, przeciąganie historii bohaterów, która już dawno powinna być zakończona. Jednocześnie obawiałam się, że autorka nie podoła temu trudnemu zadaniu, jakim jest przebicie jakże romantycznej i emocjonującej opowieści o Ethanie i Cassie. I tak pełna obaw sięgnęłam po "Złe serce" i kompletnie odleciałam.

Znacie to uczucie, kiedy czytacie pierwszą stronę książki i od razu czujecie chemię? Czujecie, że to jest właśnie to, czego szukaliście? Że po prostu to będzie dobra książka? Tak miałam ze "Złym Sercem", tu wszystko grało od samego...

Rose | 2018-09-23
Przeczytana: 19 września 2018

"Złe serce" czytało mi się bardzo dobrze! To już trzeci tom serii Starcrossed, w której mamy okazję przyjrzeć się z bliska pracy teatralnej. Wcześniejsze dwie: "Zły Romeo" i "Zła Julia" bardzo mi się podobały. Jednak tym razem mamy nowych bohaterów - Elissę, siostrę Ethana, oraz aktora Liama.
I powiem, że ta część była na tym samym poziomie co poprzednie. Miło mi się czytało, wciągnęłam się w historię Elissy i Liama bardzo szybko. Jedyny minus jaki zauważyłam, to fakt, że po którymś kolejnym zwrocie akcji Liama związanym z jego uczuciami zaczynałam sobie myśleć "O nie, znowu?!" Za dużo trochę tej niepewności i zmienności. Także dość szybko domyśliłam się powodu jego zachowania, stąd końcówka nie zrobiła na mnie takiego BUM jak to było np. przy "Złym Romeo" (A tamtą część bardzo przeżywałam). Co jest nadal świetne, pokazanie zza kulis teatralnego świata nadal było dla mnie bardzo fascynujące, pomysł na serię naprawdę mi się podobał!