Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Bad Boy Billionaires (tom 2) | Seria: Bad Guys
Wydawnictwo: Filia
Banking the Billionaire
karollllllla

Nieskrępowana, sarkastyczna, pewna siebie, piękna. Cassie Phillips podróżuje po świecie, robiąc zdjęcia atrakcyjnym mężczyznom. To kobieta, której nic nie stanie na drodze w rozwoju jej fotograficznej pasji. Jest też on: uzależniony od adrenaliny, seksowny lekkoduch, milioner. Wysoki, cudownie umięśniony i czarujący jak diabli Thatcher Kelly to mężczyzna, którego nie można przeoczyć. Żart za...

Nieskrępowana, sarkastyczna, pewna siebie, piękna.

Jest też on: uzależniony od adrenaliny, seksowny lekkoduch, milioner.

Żart za żart.
Dzikość za dzikość.
Dwoje niezwykłych ludzi, których, pomimo różnic, coś nieustannie do siebie przyciąga.

Zabawna, niecenzuralna i tak seksowna, że trudno to opisać.
Dynamiczna jazda bez trzymanki, bo kiedy spotykają się tak wielkie przeciwieństwa, sprawy z natury niesłychanie się komplikują.

źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/247

źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/247

Flusz | 2017-11-17
Przeczytana: 01 września 2017

Czytałam tę książkę w oryginale, po angielsku, ale już nie mogę się doczekać aż dorwę się do polskiej wersji! Aż zaczęłam podskakiwać z ekscytacji jak zobaczyłam ją w zapowiedziach!!!

Przeczytałam już w swoim życiu tysiąąąąące książek, ale jeszcze NIGDY nie śmiałam się przy którejkolwiek AŻ tak bardzo! A muszę powiedzieć, że czytuję bardzo dużo ukraińskiej i rosyjskiej fantastyki, która słynie z tego, że wręcz kipi humorem. Więc to o czymś już świadczy!

Kiedy w poprzednich częściach poznałam postacie Cassie i Thatcha od razu wiedziałam, że mają szansę stać się moją ulubioną książkową parą i oczywiście miałam rację. A teraz muszę jeszcze dodać, że choleeeernie ciężko będzie to komukolwiek pobić! Charyzmatyczni, sarkastyczni, złośliwi, wulgarni, nieokiełznani, bezwstydni, inteligentni no i jak to w tego typu książkach bywa - diabelnie atrakcyjni, to mieszanka cech która zdecydowanie mnie kupiła! Pewnie nie świadczy to o mnie zbyt dobrze, że lubię aż tak wulgarne książki, no ale cóż...

kogellmogell | 2018-02-09
Przeczytana: 05 lutego 2018

Max Monroe to duet skrytych pod pseudonimem autorek, które wspólnymi siłami stworzyły przezabawną i przeuroczą trylogię "Bad Boy Billionaires". Przyznam szczerze, że pierwsza część - "Złapać milionera", postawiła poprzeczkę dość wysoko, ponieważ była genialna w swojej prostocie i rewelacyjnie się przy niej bawiłam! ❤ Jak myślicie, drugi tom dorównał poprzedniemu i również doprowadził mnie do salw gromkiego śmiechu?

Cassie i Thatch'a łączy kilka wspólnych cech. Oboje są atrakcyjni, bardzo pewni siebie, charyzmatyczni, a często także wulgarni, złośliwi i bezwstydni. Taka mieszanka osobowości może być wybuchowa! Czy po wspólnym zamieszkaniu pod jednym dachem (które początkowo miało być formą żartów), któreś z nich wymięknie i odpuści? A może to dopiero początek wyzwań i intryg, które prowadzą do czegoś większego? Zdradzę Wam tylko, że tych dwoje czeka niemała przeprawa, która zdecydowanie jest warta zachodu! 😁

Wiecie co wyróżnia książkę "Zakochać się na zabój"? Jej...

zofiawkrainieksiazek | 2018-02-05

Każda historia ma swój początek. Historia Cassie i Thatcha też go miała, choć do typowych z pewnością nie należał. Ona, piękna, pewna siebie, sarkastyczna. On, seksowny, bogaty, spontaniczny. Połączył ich żart oraz miłość do wyzwań. Żart za żart. Dzikość za dzikość. Kto wyjdzie zwycięsko z tej potyczki? Kto kogo złamie? Czyja intryga zakończy tę rozgrywkę? Przekonajcie się sami!

Jako miłośniczka książek romantycznych nie mogłam przejść obojętnie obok najnowszej powieść Max Monroe. Tajemniczy duet autorski powraca w powieści "Zakochać się na zabój" i robi to z mocnym przytupem! Zabawna, seksowna, pełna intryg i wyzwań - tak w kilku słowach można streścić ich nowe dzieło.

Historia Cassie i Thatcha jest po prostu obłędna! Została napisana zarówno z perspektywy Cassie, jak i Thatcha, dzięki czemu mamy szerszy obraz na całą fabułę. Ponadto, możemy lepiej zrozumieć targające bohaterami uczucia oraz "usłyszeć" ich wewnętrzny monolog. Postacie pierwszoplanowe zostały świetnie wykreowane,...

Sylwia MyBooksMyLife | 2018-02-12
Przeczytana: 07 lutego 2018

Zawsze pozytywnie podchodzę do tego typu serii, gdzie w każdym kolejnym tomie zapoznajemy się z kolejnymi bohaterami, którzy w poprzednich częściach grali drugie skrzypce. Tak samo było i przy drugiej książce Max Monroe. Ale, szczerze powiedziawszy, nigdy bym nie pomyślała, że Zakochać się na zabój tak przebije moje oczekiwania, że okaże się tak dobre. Lubię książki new adult i im pochodne, a jeśli bohaterowie są zabawni, humor im dopisuje niemal non stop, to książki wręcz uwielbiam. A tutaj tego pełno. Fantastyczne było połączenie, jakie wytworzyło się między Cassie i Thatchem, jak świetnie się dopełniali, śmiali się, żartowali, wkręcali siebie nawzajem, kiedy trzeba było, a kiedy nastrój robił się poważniejszy potrafili siebie wysłuchać i wsłuchać się jedno w drugie.

Mimo że książka ma ponad pięćset stron, to szybka akcja, jakieś napięcie nie wylewa się z niej z każdej strony. Wbrew pozorom to dość spokojna książka, głównie o kolejnych żartach, jakie wykręcają sobie...

Kasiek121 | 2018-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dobrnelam tylko do polowy. Nie dalo sie tego dluzej czytac. Mam wrazenie, ze ktos podmienil autora, ze czytalam kogos innego ksiazke. Ksiazka jest bez emocjii, bez skladu i sensu. Nic sie w sumie nie dzieje, jedynie duzo seksu i glupkowate wiadomosci wysylane przez telefon i mnostwo telefonow do przyjaciol. Nie bylo chemii pomiedzy glownymi bohaterami. Takie wszystko sztuczne, na sile. Zawiodlam sie totalnie. Szkoda, bo mialam nadzieje, ze spedze ponownie przyjemne chwile z ksiazka tego autora. Pomysl byl, tylko wykonanie do niczego.

kaminaga | 2018-02-06
Przeczytana: 04 lutego 2018

Zastanawiałam się czy sięgać po tę książkę, bo pierwszy tom cyklu pt. "Złapać milionera" był moim zdaniem mocno przeciętny. Sięgnęłam jednak i nie żałuję. Nie jest to bez wątpienia pozycja z przesłaniem, którą zapamiętamy na długi czas, ale czyta się szybko i dostarcza rozrywki na wieczór:)Bohaterowie są oryginalni, inni niż typowi bohaterowie tego typu pozycji, książka zawiera dużo humoru i ironii. Dla mnie była miła odmianą od codzienności i czytanych wcześniej kryminałów:)

Kasiar | 2018-02-13

Super.
Bardzo mi sie podobała ta część, duzo bardziej niz pierwsza.
Cała ksiazka jest bardzo zabawna, ale i w pewnych momentach chwyta za serce.
Idealna by sie zapomnieć i zatopić na kilka godzin w innym świecie :-)

melania1987 | 2018-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2018

Ale się uśmiała przy tej książce :) bardzo miło spędziłam z nią czas. Polecam

Klaudia S | 2018-02-14

Zakochać się na zabój napisane jest z tak ogromną lekkością i dbałością o szczegóły, że to, iż zostało stworzone przez pisarski duet* wydaje się wręcz niemożliwe. Nie ma tu żadnych "zgrzytów", żadnych niedociągnięć. Jest za to odejście od obecnego w wielu romansach schematu on-przystojniak, ona-szara myszka. W końcu! To właśnie tego przed sięgnięciem po książkę obawiałam się najbardziej – tego, że poznam kolejną zamkniętą w sobie, skrytą w cieniu mężczyzny i rozwijającą się głównie dzięki niemu nieporadną dziewczyną. Cassie jednak do niej daleko. To kobieta, która wie, czego chce i potrafi postawić na swoim. Jest wygadana i ambitnie wspina się po kolejnych szczeblach kariery. Ona i Thatcher, niczym Jane Eyre i Edward Rochester, są sobie równi. Inaczej ich związek szybko by się rozpadł.

Powieść Max Monroe już od pierwszej strony wciąga w wir niezwalniającej nawet na chwilę akcji. Pewni siebie, przebojowi bohaterowie, chcący za wszelką cenę zamaskować swoje słabe strony, w...

Arlettt | 2018-02-09
Przeczytana: 09 lutego 2018

Już dawno tyle nie śmiałam się czytając książkę.
Polecam.