Złe serce

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Leisa Rayven Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Starcrossed (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Wicked Heart
Data 1. wydania:
2016-01-01
Martyna Tomczak
Otwarte
miłość sztuka ambicje emocje przeszłość romans namiętność szansa zaufanie szczęście
Wicked Heart
Starcrossed (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Martyna Tomczak
Inne

Niestety "Złe serce" było najgorszą częścią serii Starcrossed...

Jooooo… Ta książka nie jest o Ethanie i Cassie, ale o jego siostrze Elissie Holt i Liamie Quinn!
I bardzo dobrze, historia Cassie i Ethana skończyła się tak pięknie, że nie potrzebuje żadnego dopełnienia w postaci kolejnej części.
Wersja z Elissą i Liamem nie odstaje od poprzednich części. Co prawda, wersja Ethana i Cassie uderzyła mnie o tyle bardziej, ponieważ w pewnym...

Bardzo dobra książka, bardzo udana kontynuacja serii.
Dla mnie to historia o miłości, wierze w przeznaczenie i nadziei która nigdy nie umiera do końca.
Zdecydowanie polecam.

I chociaż znów powiela się wątek "przeznaczenia", miłości po tylu latach itd to powiem szczerze że ostatnia część jest o wiele lepsza niż poprzednie. Nie jest to wybitna lektura do której będę wracać jednak dało się ją przeczytać i nie wzbudziła we mnie takich negatywnych emocji co część 1 i 2. Bohaterów dało się polubić i pomimo przerysowania całej historii było nawet...

1907

Fantastyczna książka, najlepsza z całej serii. Będzie mi teraz brakować jej bohaterów, żałuję, że nie ma dalszych części tej serii.

Moim zdaniem najlepsza część tej serii.

Najlepsza książka z całej serii. Cassie była już denerwująca, że po przeczytania drugiej książki musiałam sobie zrobić dłuższą przerwę ale okazało się, że niepotrzebnie bo ta część mnie zachwyciła. Mogłaby stanowić osobna książkę, bez przynależenia do serii czytalnik zrozumie o co chodzi i zakocha się.

Na początku byłam nieco rozczarowana, że nie jest to kontynuacja losów bohaterów z poprzednich dwóch tomów, jednak kiedy zaczęłam czytać, zapomniałam o moim rozczarowaniu :) Historia równie ciekawa, jak poprzednie dwa tomy, pełna emocji, momentami zadziwiająca, z pewnością bardzo wciągająca. Czytało się standardowo bardzo lekko i przyjemnie.

Sięgając po książki Leisy Rayven mogę być pewna jednego – nie zabraknie mi emocji. Nie wiem jak ona to robi, ale każda jej książka którą czytam jest dla mnie tak doskonała, że mogłabym czytać je praktycznie na okrągło. „Złe serce” było moim zdaniem najlepszą częścią serii, pełną niepokoju, gniewu, ale finalnie głęboko satysfakcjonującą historią. Niezwykle emocjonująca,...

no no no

Dyskusje