Złe serce

Okładka książki Złe serce Leisa Rayven Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2018
Okładka książki Złe serce
Leisa Rayven Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Starcrossed (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2018-01-08
Data 1. wydania:
2016-01-01
Martyna Tomczak
miłość sztuka ambicje emocje przeszłość romans namiętność szansa zaufanie szczęście
Inne

Moim zdaniem gorsza od poprzedniczek. Taka trochę wymuszona historia. Przeczytałam, ale bardziej dlatego, że podobały mi się poprzednie części. Jeśli ktoś przeczytał poprzednie dwie i tą odpuści nic nie straci, ale jeśli jednak przeczyta to dostanie trochę taki odgrzewany kotlet. Jednak, żeby nie było, że zniechęcam całkowicie. Może się komuś spodoba. Mnie nie przypadła do...

Tym razem wiodą prym Elissa i Liam.

Jest to 3 i zarazem ostatni tom serii. Szczerze mówiąc, nie chciałabym kontynuacji. Wszystko potoczyło się tak, jak powinno. Wszyscy zyskali swoje szczęście.

Historia dowodzi temu, że zawsze warto walczyć do samego końca o to, czego się pragnie. Najlepiej zwycięstwo smakuje, kiedy dążenie do tego wymaga ciężkiej pracy.

Chciałabym w...

Zdecydowanie odbiega od poprzednich książek z tej serii, lecz podobała mi się najbardziej. Miłe zakończenie trylogii warte przeczytania

Niestety "Złe serce" było najgorszą częścią serii Starcrossed...

Jooooo… Ta książka nie jest o Ethanie i Cassie, ale o jego siostrze Elissie Holt i Liamie Quinn!
I bardzo dobrze, historia Cassie i Ethana skończyła się tak pięknie, że nie potrzebuje żadnego dopełnienia w postaci kolejnej części.
Wersja z Elissą i Liamem nie odstaje od poprzednich części. Co prawda, wersja Ethana i Cassie uderzyła mnie o tyle bardziej, ponieważ w pewnym...

Bardzo dobra książka, bardzo udana kontynuacja serii.
Dla mnie to historia o miłości, wierze w przeznaczenie i nadziei która nigdy nie umiera do końca.
Zdecydowanie polecam.

I chociaż znów powiela się wątek "przeznaczenia", miłości po tylu latach itd to powiem szczerze że ostatnia część jest o wiele lepsza niż poprzednie. Nie jest to wybitna lektura do której będę wracać jednak dało się ją przeczytać i nie wzbudziła we mnie takich negatywnych emocji co część 1 i 2. Bohaterów dało się polubić i pomimo przerysowania całej historii było nawet...

2044

Fantastyczna książka, najlepsza z całej serii. Będzie mi teraz brakować jej bohaterów, żałuję, że nie ma dalszych części tej serii.

Moim zdaniem najlepsza część tej serii.

Najlepsza książka z całej serii. Cassie była już denerwująca, że po przeczytania drugiej książki musiałam sobie zrobić dłuższą przerwę ale okazało się, że niepotrzebnie bo ta część mnie zachwyciła. Mogłaby stanowić osobna książkę, bez przynależenia do serii czytalnik zrozumie o co chodzi i zakocha się.

1 185
    1 086