Zła Julia

Patronat LC
Leisa Rayven Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Starcrossed (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Broken Juliet
Starcrossed (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Aleksandra Żak
miłość sztuka ambicje emocje przeszłość romans namiętność szansa zaufanie

Wydaje mi się czy ta książka jest o niczym? Równie dobrze mogło się skończyć na.1 części gdyby usunąć wszystkiego zbędne elementy jak to jedno ma ochotę przelecieć drugie i skleić z tego jedną książkę. Może wtedy byłaby to ciekawsza historia.

Nie wiem czemu, ale w tej części bardzo irytował mnie Ethan.Mam wrażenie, że autorka chciała zrobić drugie 50 twarzy Greya.Moim zdaniem było za dużo scen seksu i miałam wrażenie, że fabuła skupiała się tylko na tym.

Genialna!!! Lepsza od pierwszej części. Trudno opisać słowami, jak mi się podobała. Ksiażkohololicy powinni przeczytać ją nie zwlekając ani chwili. Jedna z najlepszych książek w moim życiu :)

Kontynuacja losów Cassie i Ethana, ta część jest równie dobra, co pierwsza, ale jednocześnie zupełnie inna. Ta część odpowiada nam na pytanie co takiego właściwie się stało, że bohaterowie nie są razem, dlaczego Ethan tak rozczarował i zranił Cassie, Ta część przepełniona jest bólem, rozczarowaniem, niepewnością, ale w gruncie rzeczy oczywiście wszystko dlatego, że chodzi...

W tej książce jest chyba więcej opisów seksu niż w 50 twarzach Greya :/ trochę tego za dużo. Książka byłaby całkiem ciekawa I fajna gdyby nie te opisy. Ciekawie została przedstawiona relacja pomiędzy bohaterami ale póki sięgnę po 3 część serii muszę sobie odświeżyć umysł inna książką bo póki co mam dość tej historii.

Czytając recenzje zastanawiam się czy ja i recenzenci czytaliśmy tę samą książkę. Dla mnie druga część losów Cassie i Eathana to książka płytka, przewidywalna i nudna jak flaki z olejem. Od połowy przestałam liczyć na zwrot akcji. Dawno tak się nie wynudziłam i nie namęczyłam jak przy tej pozycji. O ile pierwsza część momentami mnie zainteresowała, tak w drugiej nie...

Przyjemna

Ciąg dalszy losów Cassie i Ethana, tak samo wciągający jak część pierwsza . Równie fajnie i lekko napisany, choć porusza ważny problem braku samoakceptacji.

Druga część historii trudnej i bolesnej miłości dwojga młodych ludzi - Cassandry Taylor i Ethana Holta.
Miłość, którą siebie darzą nie należy do łatwej i szczęśliwej. Ich historia to ciągła droga pod górkę, która już dwa razy skończyła się nieszczęśliwie. "Zła Julia" zdradza nam wszystkie wydarzenia, jakie miały miejsce w przeszłości. Dowiadujemy się w końcu w jaki sposób...

Ta historia nawet mnie zainteresowała. Momentami było bardzo ciekawie i intrygujące. Spodziewałam się ckliwego romansidła, ale o dziwo książka pozytywnie mnie zaskoczyła. Jednak sceny miłosne ogromnie przerysowane, ale już się na to uodporniłam i jestem w stanie to znieść 😁

6,5/10

Dyskusje