Wyzwanie czytelnicze LC

Sponsor Tom 2

Cykl: Sponsor (tom 2) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
karollllllla

Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje! Romans inny niż wszystkie! Nieszczęśliwy wypadek odebrał Kalinie zdrowie. Wyczerpująca rehabilitacja, opieka nad młodszą siostrą Sabriną, złamane serce i niedaleka przeszłość nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się, że dziewczyna powoli wychodzi na prostą, jedna zaskakująca wiadomość stawia ją przed ogromnie trudną decyzją. Czy Kalina będzie...

Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje!
Romans inny niż wszystkie!

decyzją. Czy Kalina będzie w stanie wybaczyć Nathanowi? Czy będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę,
którego kocha, a który tak bardzo ją skrzywdził?
Nathan wie, że musi przegonić własne demony, by stawić czoła problemom i zmierzyć się z tym, co
przyniesie los. Razem z Kaliną będą musieli walczyć o miłość, a droga nie będzie prosta. Mur, który
między sobą zbudowali, zacznie się w końcu kruszyć, jednak pewne osoby zrobią wszystko, by rozdzielić
Kalinę i Nathana raz na zawsze.
Druga i ostatnia część historii Kaliny i Nathana. Opowieści o dwóch duszach, które nie potrafią bez siebie
żyć, dwóch sercach, które wybijają wspólny rytm.
Ta historia, pełna namiętności, bólu i trudnych wyborów, udowadnia, jak wielka jest siła miłości.

źródło opisu: https://helion.pl/ksiazki/sponsor-cz-2-k-n-haner,spons2.htm#format/d

źródło okładki: https://helion.pl/ksiazki/sponsor-cz-2-k-n-haner,spons2.htm#format/d

Ewa_Kaa | 2018-11-01

No ledwo przebrnęłam. Jakbym to już czytała, wszystko na jedno kopyto. Zero świeżości ze strony Autorki.

Karolina | 2017-09-14
Na półkach: Wattpad, Przeczytane

Przeczytane tylko tyle co na Wattpadzie. Nie mogę się doczekać zakończenia.

Kasiunia176 | 2017-07-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Przeczytane ale nie do konca czekam na papier :D

Na półkach: Mój patronat, Przeczytane
Sweetdreamsxox | 2018-12-13