Sponsor. Tom 2

Okładka książki Sponsor. Tom 2
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Sponsor (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sponsor (tom 2)
Editio
2019-02-13
2017-01-01
wypadek rehabilitacja cierpienie przyszłość rodzina siostra tragedia uczucia romans nadzieja miłość namiętność opieka

Okładka książki Niebezpieczne. Antologia mafijna D. B. Foryś, Camille Gale, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Alicja Sinicka, Alicja Skirgajłło
Ocena 0,0
Niebezpieczne.... D. B. Foryś, Camill...
Okładka książki Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga Litkowiec
Ocena 5,2
Kochaj albo zgiń K.N. Haner, Kinga L...

Uwielbiam

Podobnie jak pierwsza część, ta również była bardzo przyjemna i lekka. Dwulicowy Ed od początku mi się nie podobał ale tego się po nim nie spodziewałam. Podobnie jak przedmówcy uważam że momentami wszystko działo się zbyt szybko. Koniec bardzo mnie zaskoczył. Polecam

Cała fabuła książki bardzo lekka, przeczytana bez jakiegoś efektu łał. Moim zdaniem jedna ze słabszych powieści Pani Haner.. uważam, ze można było z tego stworzyć coś całkiem ciekawego, a momentami miałam wrażenie ze ksiazka była pisana na szybko.. nie miałam wrażenia, ze jest tak dopieszczona jak inne dzieła autorki.

Ja nie wiem co się tu stało🤯, z jednej strony książka nie źle się zaczyna👍, ale końcówka to dla mnie dramat😱.
Autorka sama zaczyna spojlerować co się stanie😠, co psuje efekt zaskoczenia, o ile można tak powiedzieć bo ok. 80% książki można przewidzieć💭🤔.
Poza tym zauważyłam kilka dziwnych, nienaturalnych zachowań🤨☹️.
Po pierwsze:( Uwaga może to być dla niektórych mały...

Przeczytałam ją jednym tchem.
Ta książka to spora dawka adrenaliny. Polecam ją. Myślę , że miło was zaskoczy.

Mimo, że seria jest krótka, to bardzo wciąga. Niektórych rzeczy bym się w ogóle nie spodziewała, nie spodziewałabym się, że jedna z bliskich osób dla Kaliny zrobi takie coś co zrobiła, by tylko się do niej zbliżyć w jakimś stopniu. Mimo wzlotów i upadków wreszcie u Nathana i Kaliny zawitał spokój, co mnie bardzo cieszy, bo na takie zakończenie liczyłam.

Jedna z moich ulubionych! Na pewno jest w pierwszej 5 moich naj!!

Akcja dzieje się bardzo szybko, co chwilę pojawiają się jakieś nowe zdarzenia, zwroty, nie wiem czy aż nie za szybko bo mam wrażenie, że niektóre wątki można byłoby rozwinąć. Główny bohater czasem irytuje swoim nieracjonalnym zachowaniem, jest też wiele wątków mało realistycznych, które psują odbiór (np. Kalina która po jednym kontrakcie ma nagle bardzo dużo pieniędzy)....

Druga część również nie należała do lekkich, które czyta się jak ploteczki w kobiecych gazetach. Jednakże uważam, że warto po nią sięgnąć. Trzyma w napięciu od pierwszych stron. 2 tom ukazuje losy Kaliny i Nathana po wypadku bohaterki. Kiedy wydaje się, że limit nieszczęść został już wyczerpany to nadchodzą kolejne... Ich związek zostanie poddany wielu ciężkim próbom. Czy...

Dalszy ciąg przygód a nawet horroru Kaliny i Nathana. Przeszłość nie zapomina o sobie. Jednak treść książki nie pasuje mi do tytułu. To była walka o miłość i uczenie się miłości, przeplatane zazdrością i chęcią zemsty. Pod koniec to jak kryminał

1 404
  • 2019