Zgłosuj na książki roku 2017

Sponsor. Tylko Ty

Wydawnictwo: Wattpad
mala1x9

Książka dostępna jest na portalu Wattpad.(W trakcie realizacji) Nieszczęśliwy wypadek zabrał Kalinie zdrowie. Dziewczyna jednak z dnia na dzień staje się jeszcze bardziej popularna, a świat mody dopomina się jej powrotu. Wyczerpująca rehabilitacja, opieka nad Sabriną, złamane serce i niedaleka przeszłość, nie dają jej ani chwili wytchnienia. Gdy wydaje się jej, że powoli wychodzi na prostą,...

Książka dostępna jest na portalu Wattpad.(W trakcie realizacji)

Gdy wydaje się jej, że powoli wychodzi na prostą, jedna tragiczna wiadomość stawia ją przed bardzo trudną decyzją. Czy Kalina będzie potrafiła wesprzeć mężczyznę, którego kocha, a który tak ogromnie ją skrzywdził? Czy wybaczy mu zdradę? Oboje będą musieli walczyć. Nathan wie, że musi przegonić własne demony, by stawić czoła problemom i zmierzyć się ze stratą, której towarzyszy ogromny ból.

Mur, który zbudowali między sobą zacznie się kruszyć, ale pewne osoby zrobią wszystko, by dokładać do niego własne cegiełki i rozdzielić Kalinę i Nathana raz na zawsze.

Sponsor. Tylko Ty - to ostatnia część historii opowiadającej o Kalinie i Nathanie. Dwóch duszach, które nie potrafią bez siebie żyć. Dwóch sercach, które wybijają wspólny rytm. To historia pełna namiętności, bólu, trudnych wyborów, która udowadnia, jak wielka jest siła miłości.

„-Jeśli mam się zmienić, to zrobię to tylko dla ciebie - Nathan wyszeptał w jej usta.
-Nie musisz się zmieniać...
-Ale... - spojrzał na nią niepewnie.
-Po prostu mnie kochaj. Miłość nas uleczy."

źródło opisu: https://www.wattpad.com/story/81357925-sponsor-tylko-ty-2

źródło okładki: https://www.wattpad.com/story/81357925-sponsor-tylko-ty-2

Karolina | 2017-09-14
Na półkach: Wattpad, Przeczytane

Przeczytane tylko tyle co na Wattpadzie. Nie mogę się doczekać zakończenia.

Kasiunia176 | 2017-07-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Przeczytane ale nie do konca czekam na papier :D

Aaaa | 2017-12-04
szatynka2322 | 2017-10-05