Łzy Tess

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Cykl: Potwory z ciemności (tom 1)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Tears of Tess
Bezimienna

Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości, a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę, Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku. Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa —...

Pierwszy tom mrocznej serii, w której pożądanie miesza się ze strachem

Romantyczne plaże, gorący seks i świetna zabawa — tego spodziewa się Tess. Dziewczyna nie wie, że zostanie uprowadzona, odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. Jej nowy pan, tajemniczy Q, nie lubi się dzielić.

Czy Brax odnajdzie i uratuje Tess, zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę, aby walczyć o swoje bezpieczeństwo i wolność?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/lzy-tess/#

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/lzy-tess/#

Książniczka | 2018-08-23

Jedną z najgorszych rzeczy, jakie może mi zrobić książka, to pozostawienie mnie w całkowitej obojętności... W każdej historii szukam emocji, jeśli mi ich ona nie zapewnia, to choćby była wspaniale napisana, pomysłowa lub wyjątkowo wartościowa - nie zasłuży na moją miłość. "Łzy Tess" pokochałam właśnie za uczucia, jakie wzbudza, mimo że nie należały one ani do łatwych, ani do przyjemnych.

Jestem zbulwersowana i zszokowana. Zasmucona i przerażona. Zachwycona i oszołomiona. Nie dlatego, że kręci mnie BDSM;). Jednak lubię historie mroczne, okrutne, brutalne, bo takie przeżywam sto razy mocniej niż te słodkie i romantyczne.

W tej powieści mroku jest mnóstwo i ta ciemność wydaje się nie mieć dna... Historia Tess i Q. pokazuje, ile mamy w sobie tajemnic i obszarów, których nie możemy ani w sobie zmienić, ani nawet ich zrozumieć. Bohaterowie tej opowieści przekraczają granice tego, co jest uważane za normalne. Walczą z tym, co w nich siedzi, ale nie wszystko da się pokonać.

"Łzy...

mclena | 2016-07-31
Przeczytana: 15 czerwca 2015

"I want to hurt you.
I want to own you.
I want to devour you.
I want to make you mine.
I’m already yours."

Podczas czytania tej książki już wiedziałam, że będę miała problem z oceną. Bo jak można ocenić świetną książkę o tak obrzydliwej tematyce? To aż strach się przyznać, że się podobała, bo jeszcze ktoś uzna, że człowiek też ma coś nie tak na umyśle.
Książka jest zdecydowanie przerażająca, nie każdy będzie w stanie przez nią przebrnąć. Kogoś może zniesmaczyć, odstraszyć, obrzydzić, ale jest jednak coś o czym zapominamy. Takie rzeczy dzieją się naprawdę, więc może warto otworzyć oczy i... przyjąć tę książkę w całości. Sama miałam trudne momenty, gdzie sądziłam, ze nie dam już rady dłużej czytać. Mimo wszystko jest to historia o miłości. Co prawda nie można tego porównywać z "50 TG", ale jeśli ktoś ma wystarczająco otwarty umysł to dostrzeże to o co w tej książce tak na prawdę chodzi.
Historia opowiada o Tess, która zostaje porwana będąc na wakacjach z chłopakiem w Meksyku....

Katarzyna | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Zdecydowanie tylko dla tych, co kochają mocne darki.. tak mocne, że nie wiesz, czy Ci się podobają, czy Cię zniesmaczają. Polecam ludziom o mocnych nerwach...
Czytająć ToT co kilkanaście/kilkadziesiąt stron musiałam po prostu wstać od laptopa, przejść się po domu, zrobić coś, np. umyć szklankę...musiałam ochłonąć! Za dużo emocji!!! Za dużo sprzecznych emocji!!! Nie zawiodłam się na tej książce, cholernie mocno mi się podoba..czy to czyni ze mnie chorą? Może..
Tess została uprowadzona w Meksyku, gdy razem ze swoim chłopakiem, Brax'em przebywali tam na wypoczynku. Przez kilka dni jest bita, poniżana, próbowano ją zgwałcić, ale najgorsze przed nią...tak się na początku wydaje... Trafia do Q, jej nowego właściciela, ale on w porównaniu do innych jest aniołem stróżem, ale momentami samym diabłem.. to właśnie przez to ta książka ma takie EMOCJE!
Polecam fanom mrocznej erotyki:)

Moi drodzy, gdyby właśnie teraz ktoś poprosił Was, abyście wymienili najważniejsze waszym zdaniem wartości, jakimi powinien cechować się szczęśliwy związek, założę się, że bez wahania wymienilibyście szczerość, zaufanie, oddanie, wierność i jeszcze kilka bezsprzecznie ważnych przymiotów. Jestem pewna jednak, że niewiele osób wspomniałoby o dopasowaniu partnerów pod względem temperamentu i upodobań seksualnych. Na ten temat bowiem ciągle nie mówi się otwarcie, a jest to aspekt nie mniej ważny od tych, które wymieniłam przed chwilą. Często niestety zdarza się, że z przyczyn różnych od naszych potrzeb naszej drugiej połówki, mimo że darzymy ją uczuciem, i jest dla nas ważna, nie czujemy się do końca spełnieni i usatysfakcjonowani z pożycia seksualnego. Taki właśnie związek tworzą główna bohaterka książki Pepper Winters „Łzy Tess” - dwudziestoletnia Tess Snow i jej chłopak Brax.

Brax to czuły i kochający mężczyzna przy, którym Tess czuje się kochana i bezpieczna. Mężczyzna pragnie z...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Trochę historii:

Pepper Winters poznałam zaraz na początku swojej przygody z ciemniejszą stroną literatury kobiecej. Przyznaję bez bicia, że po przeczytaniu chyba najbardziej znanej książki z tego nurtu, poczułam ogromny niedosyt. No bo co tu dużo mówić, Pięćdziesiątka to lukrowana babeczka, a ja chciałam poczuć trochę wytrawnego wina. Przeczytała w tamtym czasie dużo darków, lecz nigdy wcześniej i nigdy później żadna książka o tej tematyce nie zrobiła na mnie podobnego wrażenia, co Tess. Oczywiście od razu zaznaczę, że nie jest to książka bez wad. Nie jest to też książka, która ma jakiś większy związek z rzeczywistością, ale… Czyż nie za to kochamy literaturę kobiecą? Czyż nie tego szukamy? Światełka w najmroczniejszym tunelu? Miłości, która potrafi zrodzić się pomimo brudnej i obrzydliwej rzeczywistości? Jasne, są pewne granice - krzykniecie. I ja też tak uważam. Tyle że każdy stawia je gdzie indziej. Dla mnie Pepper ich w...

Catherine | 2018-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2018

Lubię mocne książki, bardzo lubię. Po przeczytaniu Bang, Zabić Sarai, Skradzionych laleczek zapragnęłam więcej tak kontrowersyjnych i przyprawiających o szybsze bicie serca lektur. Na Łzy Tess czekałam odkąd pojawiły się w zapowiedziach Wydawnictwa Kobiecego, czyli już dobre dwa miesiące. Spragniona lektury, jak najszybciej zabrałam się za czytanie. Mojej męce towarzyszyła relacja na instastory, gdzie narzekałam i przywoływałam fragmenty z książki. Zamiast Was zniechęcić, dostawałam od Was wiadomości, gdzie pytaliście o szczegóły i wyraziliście swoje zainteresowanie przeczytaniem tak odważnej powieści, aby przekonać się na własnej skórze. Pośmiać się i zastanowić, co miała w głowie autorka pisząc to dzieło.

Idziemy od początku, raczej unikam spojlerów, ale poprzez przywołane sytuacje, chcę poprowadzić moją argumentację.

Nowy "pan" Tess, bił ją w twarz i rzucił na stół bilardowy, kobieta uderzyła się w łokieć... drodzy Państwo, co tam, nie boli, ważne że w majtkach mokro!...

TINA | 2018-09-11
Przeczytana: 11 września 2018

Zaczynając tą lekturę miałam ogromne nadzieje! Miałam ochotę na mocnego i nieprzewidywalnego Darka. Na książkę, która tak jak "Bang" albo "Zaginione laleczki" odciśnie się na mojej psychice i zostawi ze szczękną na ziemi. Ale niestety rozczarowałam się, bo ta książka obok darków tylko leżała i ewentualnie smyrała je piórkiem.

Przyznam szczerze, że pierwsze trzy rozdziały w ogóle mnie nie nakręciły. Były nudne. Wymuszone. Naciągnięte. Takie nie w moim stylu. Brax chłopak Tess, chce jej zrobić niespodziankę i zabrać na wycieczkę do Meksyku. Ona oczywiście jest bardzo podekscytowana i na każdym kroku pokazuje chłopakowi jak bardzo go pragnie. On, no cóż, by nie użyć brzydkiego słowa, powiem, że jest beznadziejnym ‘siuśflakiem’. Tess jest kobietą, która marzy by jej facet zrobił coś więcej w łóżku. Marzy by ją zdominował i chociaż raz wyszedł poza ramy swoich przyzwyczajeń. Planuje go skusić do zabawy zaraz po przyjeździe do hotelu. Ale coś znowu mu nie pasuje… i pyk czar prysł. Ich...

Ayasha | 2018-08-30
Na półkach: Pepper Winters, Przeczytane

Chciałam przeczytać tę książkę odkąd widziałam ją w zapowiedziach. Wiedziałam, że będzie to dark romance, że będzie mrocznie i że mogę spodziewać się mocnych scen. Dawno ni czytałam takiej powieści, dlatego z dużym zainteresowaniem po nią sięgnęłam.

Tess ma spokojne i ustabilizowane życie, kochającego chłopaka i plany na przyszłość. Wszystko się zmienia kiedy wyjeżdża ze swoim mężczyzną do Meksyku na wakacje. Zostaje tam porwana, przetrzymywana, a potem sprzedana jako niewolnica. Trafia do tajemniczego Q, który od tej chwili staje się jej panem. Może robić z nią wszystko co mu się spodoba, przejmuje nad nią pełną kontrolę. Dziewczyna go nienawidzi, ale jednocześnie pożąda. Czy wróci do swojego dawnego życia? Czy Q wreszcie ją złamie?

Domyślałam się czego mogę się spodziewać po tej historii, ale nie sądziłam, że okaże się aż tak mroczna i też czasami dziwna. Książka zaczyna się ciekawie, bo już na początku mamy trudny temat porwania i handlu kobietami. To straszne, że takie rzeczy...

snll | 2013-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2013

"Monsters find each other in the dark."*

Książka dla fanów "Captive in The Dark" oraz czytelników, których nie odrzuca gatunek dark erotica. "Tears of Tess" to mocna i mroczna książka, choć nie tak mroczna jak "Captive", ale ma swoje momenty, które wbijają w fotel. Na tle takich wydarzeń jak porwanie, gwałt, przemoc i poniżenie, zaczynają rodzić się uczucia i pożądanie, których być nie powinno. To ten tym historii, który wywołuje wiele sprzecznych emocji u czytelnika - wiemy, że to co się dzieje jest złe, przerażające i nie do pomyślenia, a z drugiej strony nie możemy się doczekać co będzie dalej i jak potoczą się losy bohaterów.

Tess i Q to osoby, które mają w sobie ciemną stronę. Ich pragnienia i potrzeby, dosyć specyficzne, nie są dla każdego zrozumiałe i akceptowalne. Co się stanie, gdy takie osoby się spotkają? Czy przyniesie im to ukojenie, czy zgubę? A może jedno i drugie? Dodam jeszcze, że jeżeli myślicie, że po spotkaniu Tess, Q straci swój francuski temperament i stanie...

mania_kch | 2016-03-06
Na półkach: Przeczytane, 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Prolog bardzo intrygujący, zapowiadał świetną lekturę i tak było do ok 30% książki, potem zrobiło się trochę nudnawo.
Sam pomysł na historię podobał mi się bardzo, ale już wykonanie było zdecydowanie gorsze, było w niej coś drażniącego . W moim odczuciu były to ciągle powtarzające się przemyślenia Tess, oraz zachowanie Q. na końcu książki, taki władczy, mroczny człowiek a zmienił się w „ciepłe kluchy”.
Spodziewałam się czegoś mrocznego, mocnego a nawet wstrząsającego i pod tym względem książka trochę mnie rozczarowała mimo tego, udało jej się wywołać bardzo skrajne emocje i to jest zdecydowany jej plus.