Wyzwanie czytelnicze LC

Cykl: Sponsor (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Sponsor
karollllllla

Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje! Romans inny niż wszystkie! Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców, energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie, bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu, ani ochoty. Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy jadąc rowerem na uczelnię, wjeżdża w auto pewnego...

Królowa Dramatów kolejny raz zaskakuje!
Romans inny niż wszystkie!

Kalina wiedzie niemal idealne życie. Ma cudownych rodziców, energiczną rezolutną siostrę i wiele planów na przyszłość. Oprócz tego nie wdaje się w relacje damsko-męskie, bo najnormalniej w świecie nie ma na to ani czasu, ani ochoty. Wszystko się zmienia pewnego dnia, gdy jadąc rowerem na uczelnię, wjeżdża w auto pewnego mężczyzny.

Nathan na pozór nie ma żadnych problemów. Pieniądze, własna firma i wysoki status społeczny ułatwiają mu kontakty z kobietami. Nie zależy mu jednak na stałym związku, ale raczej na spełnianiu własnych zachcianek i fantazji. Nie spodziewa się, że najzwyklejsza dziewczyna na świecie wywróci jego świat do góry nogami.

Co się stanie, gdy serce przestanie słuchać rozumu? Kalina i Nathan będą błądzić w krainie niedomówień i niepewności, ale rodzące się między nimi uczucie przyniesie nadzieję na lepsze jutro. Czy to wystarczy, by Nathan zmienił swoje przyzwyczajenia? Może to Kalina będzie dyktować warunki? W tej grze nie ma jasnych zasad, są tylko najciemniejsze zakamarki miłości, która wbrew pozorom nie jest prosta.

Historia o dziewczynie, która oprócz miłości nie ma nic, i o mężczyźnie, który ma wszystko oprócz miłości.

źródło opisu: https://helion.pl/ksiazki/sponsor-cz-1-k-n-haner,spons1.htm#format/d

źródło okładki: https://helion.pl/ksiazki/sponsor-cz-1-k-n-haner,spons1.htm#format/d

Kasiek | 2018-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Nie jest to pierwsza książka autorki, po którą sięgnęłam. Wiedziałam mniej więcej czego mogę się spodziewać. Nie zapoznałam się wcześniej z opiniami i ocenami innych czytelników, a teraz po fakcie jestem zaskoczona tak pozytywnymi wrażeniami, jakie odnieśli inni. W przeciwieństwie do nich raczej więcej mnie drażniło niż zachwyciło.
Kalina, już samo imię w środku Londynu nie współgra z resztą, tym bardziej, że dopiero w drugiej połowie zostajemy uświadomieni, że ma polskie korzenie. Nathan przebywa czasowo w Wielkiej Brytanii, ze względu na chorobę matki. Jednak wszelkie fakty i jego dotychczasowe znajomości świadczą raczej, że spędził tam większość swojego życia.
Fabuła wydaje się bardzo chaotyczna. Początkowo wszystko się dzieje wolno, dzień po dniu, poza półroczną przerwą, po której główni bohaterowie spotykają się ponownie, a na koniec cała akcja, i to ważna akcja, dotycząca kilku tygodni, zostaje streszczona na kilku stronach. Przez cały czas pojawia się wiele postaci i...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

Pierwsze co muszę Wam napisać o „Sponsorze” to, że zaskoczył mnie swoją… delikatnością. Nie wiem czemu, spodziewałam się czegoś bardziej brutalnego, mocniejszego. Myślałam, że dostaniemy łamacza serc z upodobaniem do mrocznych i wyuzdanych zabaw, a tak naprawdę Nathan okazał się dość fajnym, aczkolwiek pogubionym bohaterem, z którym osobiście czasem miałam ochotę sobie pogadać.

Ale po kolei.

Okładka uwodzi. Ta biel złamana złotymi dodatkami i śliczne zdjęcie to świetna robota. Brawa dla wydawnictwa i autorki, bo patrzy się na nią z przyjemnością.

Dalej rozpoczynamy przygodę, w której główne skrzypce grają dwudziestojednoletnia Kalina, studentka fizjoterapii i odnoszący sukcesy na polu zawodowym, znacznie od niej starszy Nathan. Ich wspólna historia zaczyna się dość niefortunnie, bo od wypadku. Rozkojarzona Kalina (pomimo że to imię ma swoje wytłumaczenie w takich realiach, no nie mogłam się do niego przekonać) wpada swoim...

mala1x9 | 2017-01-04
Przeczytana: 08 stycznia 2017

Uwaga. Skończyłam wlasnie czytać i umarłam!! Swietna, świetna i jeszcze raz świetna. Co tu duzo mowić. Sponsor - to książka nieprzewidywalna, zaskakująca, pełna magnetyzmu, emocji.
Do tej pory brakuje mi tchu.
A zakończenie ... jak tu dalej funkcjonować... jak isc do pracy, jak żyć !?
Miałam wrażenie że autorka nie chce dam nam odpocząć od coraz to nowych zaskakujących akcji. Na koniec nas po prostu nokautuje.
Jedna z najlepszych jakie przeczytałam tego gatunku.
Historia nieprzesłodzona, pełno w niej akcji, które nie skupia się tylko na relacjach intymnych dwójki głównych bohaterów. Pełno pobocznych zwrotów akcji, które dodają charakteru tej świetnej powieśći.
Gratuluje autorce :)

Czytaanna | 2018-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2018

"Sponsoor" jest historią dwojga bohaterów Kainy i Nathana,których przez przypadek połączył los.
Ona - studentka,niewinna i ułożona po przejściach.
On - drań,kobieciarz i biznesmen bez zahamować.
Romans,który się między nimi nawiązuje jest zwariowany,nieprzewidywalny,pełen namiętności,bólu,łez i tajemnic.
Czy taki związek ma szansę przetrwać ???
Historia,którą opisała nam autorka jest pełna emocji i zdarzeń trzymających w napięciu do samego końca.
Jest lekturą,której się nie zapomina.
Książkę wręcz pochłonęłam,którą polecam bardzo.

izabela81 | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Niko | 2018-11-20
Na półkach: 2018 rok, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 listopada 2018

Nazwiska K.N. Haner nie trzeba przedstawiać czytelnikom lubującym się w pikantnych historiach ze złymi chłopcami w roli głównej. W tym roku mieliśmy już okazję poznać bezwzględnego Marcus oraz Marshala, który starał się wyprowadzić swoje życie na prostą. Teraz przyszła pora na czarującego i szalenie bogatego Nathana. Autorka przyzwyczaiła nas już, że jej powieści się gorące i przepełnione erotyzmem i nie inaczej jest w przypadku Sponsora, aczkolwiek jest on zdecydowanie delikatniejszy niż poprzednie książki pisarki.

Fani twórczości polskiej autorki mogą zacierać ręce, bowiem kolejny raz oferuje nam powieść łamiącą serce, przepełnioną całą gamą emocji oraz wydarzeń, które podsycają dramaty i uczuciowe rozterki. Wbrew temu, co może sugerować tytuł, Sponsor nie jest tak mocno erotyczną czy brutalną historią, jak np. Seria Mafijna. Pisarka oczywiście nie zrezygnowała z łóżkowych scen, ale jest ich zdecydowanie mniej i nie dominują fabuły. Główny wątek opiera się na dość nietypowej...

Pośredniczka | 2018-10-22
Przeczytana: 22 października 2018

„Sponsor” to znana wszystkim K. N. Haner, ale w nieco innym wydaniu. Mocna, nietuzinkowa i szalenie wzruszająca opowieść o tym, jak wielką wagę w dzisiejszych czasach mają pieniądze. Serdecznie polecam.

Snieznooka | 2018-11-04

Pamiętam, jakie emocje towarzyszyły mi, kiedy pracowałam nad rekomendacją dla tej opowieści zaczytując się w dostarczonego ebooka, przewracałam wirtualną stronę za stroną klikając, aby dowiedzieć się jak najwięcej o wykreowanym przez autorkę świecie. Chciałam poznać Natana, jego psychologiczny zarys, poczuć, jakby był mężczyzną z krwi i kości. Chciałam iść z nim na kawę, popatrzeć w oczy i zrozumieć, czym się kieruje, na co dzień, jakie ma marzenia. Spoglądałam na Kalinę, pozornie delikatne dziewczątko, które nie miało zbyt lekko w życiu, a przez zupełny przypadek staranowała dzielący ich mur. I to dosłownie! Odkrywałam ich oboje, fragment po fragmencie, obdzierając duszę z najskrytszych myśli. Skradłam je wszystkie Hanner na łamach jej najnowszej powieści „Sponsor”. Zaintrygowani? I tak właśnie miało być! Powieści Katarzyny Hanner są dość odważne, niestroniące od scen erotycznych i podsycające dramaturgię fabuły. Nie bez powodu określa się ją, jako Królową Dramatu, scen...

| 2018-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2018

Sponsor książka do której mam mieszane uczucia wahałam się między dobrą a bardzo dobrą ocena.
Myślałam iż książka okaże się kolejnym Greyem na szczęście nie była aż tak "drastyczna".
Cieszyłam się jak zobaczyłam ilość stron w tej książce, niestety ilość nie znaczy jakość.
Sponsor to budowanie relacji między Kaliną a Nathanem. On z przeszłością w której nie uważa miejsca dla takich uczuć jak stabilność czy miłość. Ona miła, naiwna czasami głupiutka które doznała straty rodziców i musi zaopiekować się młodszą siostra.
Ta książka na pewno ma mocną końcówkę która przekonała mnie iż tą książkę mogę ocenić jako dobra. W ostatnich stronach książki można było wreszcie odczuć emocje, przez większość stron wg mnie te emocje były "za mgłą" powierzchowne.
Drugi zarzut do tej książki który strasznie mnie irytował to powtarzanie dialogów raz z perspektywy Kaliny później ten sam dialog prowadzony prze osobę Nathana. Dla mnie to zagranie nie wnosiło nic ciekawego, raczej nudziło iż czytam to samo...

Musze przyznać że autorka kupiła mnie okładką, tytułem i fabułą.
Nie mówiąc o tym że książkę pochłonęłam jak pączki w tłusty czwartek. Ale bez lukru.

On bezuczuciowy, nieczuły "skurwiel", kochający tylko swoją mamusie. Boi się zaangażowania oraz tego, że nie będzie w stanie nikogo pokochać. Woli płacić i sponsorować kobietom ciuchy, wybielanie zębów i inne zachcianki. Lubi ładować się w chore układy. Ma dużo kasy. Chciałby mieć dzieci i rodzinę ale się boi. Chociaż z jego perypetiami to spokojnie mógłby zapłodnić połowę Londynu.

Ona - niewinna, naiwna, irytująca, wrażliwa do bólu, zagubiona i bezradna studentka z czteroletnią siostrą u boku.
Coś ich połączyło, coś przyciągnęło do siebie. A jako że K.N. Haner jest "królową dramatów" bawiącą się nami i grającą na naszych emocjach z banalnej historii zrobiła nam wybuchową mieszankę uczuć.
Współczujemy bohaterom i kibicujemy im by za chwile mocno ich znienawidzić. I tak w kółko! Kiedy już wydaje się że może być dobrze nagle wielkie...