Sponsor. Tom 1

Okładka książki Sponsor. Tom 1
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Sponsor (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Sponsor (tom 1)
Editio Red
Sponsor
Editio
2018-11-14
2018-01-01
przyszłość rodzina siostra tragedia uczucia romans rozum nadzieja miłość namiętność opieka

Ktoś mi kiedyś polecił tą pozycję, ale zupełnie nie rozumiem tego zafascynowania. Irytujący bohaterzy, raz pisane normalnie za chwilę jego oczami i pół się powtarza, strata czasu.

Zazwyczaj nie czytam romansów, erotyków i książka Haner zdecydowanie nie zachęciła, a wręcz zraziła mnie do tego gatunku.
Po "Sponsora" sięgnęłam właściwie przez przypadek, słysząc ten tytuł w ustach mojej koleżanki i niestety żartuję tej decyzji, gdyż czas z tą lekturą był dla mnie czasem straconym. Moim zdaniem, w tej książce wszystko jest złe, płytkie, począwszy od stylistyki (dominują zdania proste, ubogie słownictwo, liczne powtórzenia), a na motywacji psychologicznej kończąc. Zdecydowanie nie polecam!

lubię tą pisarke dla tego dla mnie fajna książka; warta przeczytania 2-tomów; miłośc, mafia, problemy ....

Wciąga, ale zachowania bohaterów były nieco irytujące.

Wciąga, ale zachowania bohaterów były nieco irytujące.

15/52

15/52

Strata czasu …… temat dość ciekawy ale sama treść i zachowanie bohaterów …….żenada 😎😎

Kalina jest studentką fizjoterapii.Wiedzie  szczęśliwe i beztroskie życie z rodzicami i młodszą siostrą.A jej jedynym zmartwieniem jest nauka. Pewnego dnia jadąc rowerem na uczelnię przez swoje gapiostwo wpada pod samochód Nathana.Mężczyzna zawiozi ja do szpitala, by mieć pewność, że nic się nie stało. Jednak to spotkanie nie będzie ich ostatnim.
Kalina wpadła mu w oko.Nathan nie bawi się w związki.Jedyne uczucia jakie jest w stanie żywić są do jego matki ,którą kocha całym sercem. Płaci kobietą za towarzystwo i przyjemności.Łatwy seks ,przypadkowe kobiety to jego życie I  taki też układ proponuje Kalinie.Zniesmaczona dziewczyna nie che go nigdy więcej widzieć.
Pół roku później życie Kaliny zmienia się diametralnie.W pożarze domu giną jej rodzice.Zrozpaczona dziewczyna musi pogodzić studia z  opieką nad młodszą siostrą I dodatkowo musi się zmierzyć z brakiem funduszy.Jest jej niezwykle ciężko.
Wtedy na jej drodze ponownie staje Nathan.Proponuje jej bezinteresowną pomoc.Czuje ,że musi być wsparciem dla Kaliny i jej siostry.
Czy Kalina uwierzy Nathanowi ??
Jak rozwinie się ich znajomość??

"SPONSOR "to słodko-gorzka powieść o rodzącym się uczuciu. Historia o poświęceniu, trudnych wyborach, szacunku ,szczerości, zaufaniu  i lojalności. Dwa zagubionesercaw walce o uczucie, które rodzi się wszybkim tempie..Jest to niezwykle emocjonalna I wzruszająca historia,w której nie zabraknie także chemii I pożądania. Relacja pomiędzy bohaterami pełna tajemnic I niedomówień,jednak z czasem przeradza się w coś pięknego.
Sceny erotyczne napisane ze smakiem I wyczuciem .
Zaskakująca pełna  erotyzmu ,troszkę niegrzeczna i przepełniona emocjami książka. Gorąca,rozpalająca zmysły,wywołującą zarówno uśmiech jak łzy wzruszenia.
Ta  historia urzekła mnie ciekawą fabułą I lekkim piórem autorki,które wciągnęły mnie juz od pierwszych stron.

Kalina wpadła mu w...

Początek mnie bardzo zaciekawił, od połowy takie meh. Bardzo szybko zaczęło wszystko się rozwijać, jakby autorka się gdzieś śpieszyła... koniec napisany jeszcze szybciej, jakby autorce się już nie chciało. Ciężko mi było skończyć tą książkę, od połowy zastanawiałam się czy w ogóle warto ją jeszcze czytać. Drugiej części nawet nie zaczynam. Myślałam, że będzie ciekawie, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam, że raz rozdział jest z widzenia Kaliny, następny z Nathana. Niestety kompletny niewypał. Było to bardzo denerwujące. Rozdział się kończył i następne dwie strony napisane dokładnie tak samo tylko z widzenia drugiej postaci. Kropka w kropkę to samo napisane, nawet ich myśli się zbyt nie różniły. Czytałam dalej, bo myślałam, że pod koniec będzie ciekawiej, a koniec okazał się... najgorszy, przewidywalny, nie chciało mi się już tego czytać. Zawiodłam się.

Moja pierwsza przygoda z literaturą o tematyce erotycznej. Niestety nieudana. Przerwałam lekturę w połowie , gdyż książka w mojej opinii jest napisana tak "lekko" że aż nieprzyjemnie. Bohaterowie sami nie wiedzą czego chcą, dialogi jakby powtarzały się w kółko. Nie polecam.

Powieść napisana lekkim,ładnym,nawet bym powiedział pod względem literackim pięknym językiem,jak to u Katarzyny Nowakowskiej.Jak na typowy romans autorka włożyła trochę wysiłku by niebanalnie przedstawić swoją historię. Przyjemnie się czyta.Bardzo podobała mi sie główna bohaterka Kalina. Jednak ta seria jakby mniej udana. Autorka niepotrzebnie pisze swą historię z perspektywy dwóch osób powielając całe sceny,dialogi razy dwa.To niczego nie wnosi.Tytułowy sponsor Nathan jest osobą wkurzającą ,niestabilną emocjonalnie,z rozchwianą osobowością i ogólnie mało autentyczną.W sumie nie jest źle,mogło być lepiej,dużo lepiej.