Zła miłość

Zła Miłość
E-bookowo
2018-12-10
2018-12-10
Miłość przyjaźń prawda tajemnica rodzina

Choć tematycznie ok, to ta książka to jakiś żart. Po pierwsze chwała tym, którzy zdecydowali się ją wydać tylko w ebooku. Dziwi mnie natomiast to, że jest też dostępna w audiobooku.
Po pierwsze, to coś bardziej się nadaje na opowiadanie, niż powieść/książkę. Po drugie jest płytkie i szybkie. Niby bohaterowie są w stanie zaistnieć, ale z drugiej połowy ich problemy, motywacje są płaskie. Śmieszy mnie para zakochanych i śmieszy mniej w niej wszystko. Bo mam poczucie jakby to opowiadanie było częścią książki i zostało wyrwane z kontekstu. Generalnie nie wiem, ile ma stron, ale słuchanie zajęło mi mniej-więcej jakieś 2,5-3h. Polecam dla odmóżdżenia i jak naprawdę nie ma już nic innego.

Dość ciężko słuchało się historii o, jeśli można tak powiedzieć, dwóch napalonych na siebie zwierzętach. Chwilami zachowanie głównej bohaterki przyprawiało o istną migrenę, bo potrafiła w przeciągu kilku sekund wnosić tyrady, jak bardzo nienawidzi Deana i jak mocno ją skrzywdził, żeby zaraz potem rozwodzić się na temat jego boskiego wyglądu i jak bardzo chciałaby się z nim przespać. Nie mówiąc już o sekrecie otaczającym całą powieść przypominającym fabułę odcinka jakiegoś paradokumentu.

Super książka ❤️

Super książka ❤️

Szybka książka a historia ciekawa - w głowie przed końcem kilka pomysłów "dlaczego?" Dean odtrąca Cassie.
Czyta się bardzo fajnie i nie jest na siłę przedłużana :)
polecam na zimowy wieczór.

Czyta się bardzo fajnie i nie jest na siłę przedłużana :)
polecam na zimowy wieczór.

Według mnie super historia, krótka i treściwa new adoult, która ukazuje nam, że złość, nienawiść i ucieczka nie są dobrym wyborem w życiu, które potrafi nas kopać ale należy się podnieść i iść dalej.

Życie studenckie. Dwoje ludzi, których połączyło uczucie, jednak czy powinni być razem - to inna kwestia. Sama nie wiem, co o tym myśleć... Na pewno zdobyli moją sympatię i cierpiałam z nimi.
Szybko przeczytałam, trochę denerwowały mnie błędy w druku.
Książka opowiada o: sile uczuć, ich wpływie na życie, trudnych wyborach, walce z wiatrakami, grze pozorów, zagubieniu, problemach rodzinnych (śmierć osoby bliskiej, rozwód rodziców i ich nowe rodziny, bunt nastolatków),rodzinach patchworkowych i nieraz dziwnych relacjach między jej członkami (problem kazirodztwa). Zawiera ciekawe przedstawienie grupy - toczących się w niej walk i gry pozorów.

Szybko przeczytałam, trochę denerwowały mnie błędy w druku.

Lekka, szybko się czytało. Dość krótka.

Lekka, szybko się czytało. Dość krótka.

Lekka przyjemna książka. Miłość ona zakochana w nim, on zakochany w niej, a jednak cos go powstrzymuje przed związaniem sie z nia.

Dno, trochę mułu i wodorostów.
Jakie to było złe...

Dno, trochę mułu i wodorostów.
Jakie to było złe...

Zła miłość od dłuższego czasu była już na mojej liście do przeczytania. Jak tylko znalazłam wolny czas postanowiłam się za nią zabrać.

Nad jej fabuła nie będę się rozpisywać. Zdecydowanie nie trafiłam z nią. Mocno przewidywalna jak i irracjonalne podejście bohaterów denerwowało z każdą stroną bardziej.
Doczytałam do końca i zakończenie również nie zaskoczyło mnie niczym - niestety.
Ostatni minus i największy - literówki. Spokojnie kilkanaście ich wyłapałam.

Doczytałam do końca i zakończenie również nie zaskoczyło mnie niczym -...

• Przeczytane 2019