rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Pogromca grzeszników

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
 Diuna. Mesjasz Diuny Diuna. Mesjasz Diuny
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Maj 2019)
kolejna część Chyłki czeka :  Immunitet Immunitet
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (kwiecień 2018)
Wymienię/Sprzedam:  Larista  Look  Znak Ateny  Rywalki. Dziennik  Kolacja z wampirem  Jesienna róża  Dwór skrzydeł i zguby  Lato drugiej szansy
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Pokazuje 6 z 7