Zgłosuj na książki roku 2017

Diuna. Mesjasz Diuny

Tłumaczenie: Ładysław Jerzyński
Cykl: Kroniki Diuny (tom 1-2)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Dune. Dune Messiah
9-788372-981066
Piter

Ekskluzywne wydanie pierwszych dwóch tomów słynnego cyklu "Diuna"

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/diuna-mesjasz-diuny.html

źródło okładki: wydawca

Indescriptible | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

Po przeczytaniu pierwszej części byłam zachwycona i nie mogłam doczekać się by pochłonąć następną. Cóż - ja ją w końcu pochłonęłam, ale ona mnie nie. Stoję teraz przed trudnym wyborem, czy brnąć w to dalej czy lepiej nie psuć sobie tych resztek pozytywnego wrażenia, jakie wywarła na mnie historia Paula w pierwszym tomie.

Ariadne | 2014-01-14
Przeczytana: sierpień 2013

Pierwsza część znacznie lepsza, ale ta nadal utrzymuje się na dobrym poziomie.

mati_toja | 2017-12-10

Wlokło mi się strasznie. Chyba nawet nie doczytałam do końca.

Artur | 2018-01-16
Na półkach: 2018, Przeczytane

Cóż książka w porównaniu do I T inna. Mniej jest przygody, więcej rozterek etyczno moralnych. Zwyciężyć to nie wszystko, być ze swoim sumieniem w zgodzie to zupełnie coś innego. I tak to tu wygląda. Dużo knowań, dużo spisków. Ciemne strony zdobycia władzy, choć cel wydawał się wzniosły.

Tomasz | 2013-08-26
Przeczytana: 15 marca 2007

Lekka i bardzo przyjemna książka science-fiction. Obowiązkowy tytuł dla fanów gatunku. Oczywiście stare tłumaczenie z lat 80/90 jest dużo lepsze niż aktualne zrobione przez Rebris. Polecam dla wszystkich którzy chcą zacząć przygodę z science-fiction.

Wojtek | 2017-11-07
Przeczytana: 07 lutego 2014

Klasyka SF, Dla mnie powieść idealna, jednakże dla niektórych może okazać się nużąca, z racji filozoficznych rozmyślań nad naturą Człowieka, Boga czy rzeczywistości. Jest to twarda lektura, dość specyficzna i mroczna.

Wspaniałe dzieło sci-fi ! W tłumaczeniu Jerzego Łozińskiego, lecz na szczęście większość nazw własnych została zachowana poprawnie. Bardzo gorąco polecam !

zaza | 2015-03-28
Na półkach: Przeczytane, Frank Herbert

zachwyt wciaz trwa ,a wyobraznia dokarmiana w tak subtelny sposob zdaje sie byc osobnym zwierzeciem

Kern | 2015-03-04

Znacznie słabsza niż pierwsza część, ale dalej nieźle.

twojastara | 2014-10-16
Przeczytana: 1999 rok