Bohater kuchni. Superkurczak

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
Aleksandra

Kurczak, to banalne. Tak uważasz? Prawdziwy mężczyzna podejmie wyzwanie, by stworzyć superkurczaka! Rozwiń skrzydła i wyczaruj frykasy, o jakich nie śnił nawet Louis de Funes. Wykorzystaj proponowane przepisy na dania w różnych stylach i na rozmaite okazje. Zachwycisz swoich gości nóżkami w winie i ziołach, a domowe niejadki odkryją kurczaka na patyku z grilla. Zwykły obiad niedzielny zmieni...

Rozwiń skrzydła i wyczaruj frykasy, o jakich nie śnił nawet Louis de Funes. Wykorzystaj proponowane przepisy na dania w różnych stylach i na rozmaite okazje. Zachwycisz swoich gości nóżkami w winie i ziołach, a domowe niejadki odkryją kurczaka na patyku z grilla. Zwykły obiad niedzielny zmieni się w przygodę, gdy przygotujesz ptaka po myśliwsku. Z naszą książką kurczak nigdy Ci się nie znudzi.

źródło opisu: www.wydawnictwo-olesiejuk.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo-olesiejuk.pl