Medytuj, jedz i biegaj

9788377019900
zdrowe odżywianie, umysł
poradniki
ToRn

Ciało człowieka XXI w. jest bardzo często słabe, a umysł zaśmiecony natłokiem zbędnych informacji i mnóstwem zmartwień. Sposób funkcjonowania współczesnych ludzi sprawia, że całkowicie zapominają oni o tym, co w życiu ważne. Skupieni na tabelkach i wykresach, które potrafią namiętnie obserwować nawet po kilkanaście godzin dziennie, przestają zwracać uwagę na fundamentalne potrzeby własnych...

Sposób funkcjonowania współczesnych ludzi sprawia, że całkowicie
zapominają oni o tym, co w życiu ważne.
Skupieni na tabelkach i wykresach, które potrafią namiętnie obserwować nawet po kilkanaście godzin dziennie, przestają zwracać uwagę na fundamentalne potrzeby własnych ciał i umysłów.

Taka postawa w nieunikniony sposób doprowadza do momentu, w którym całkowicie tracą kontakt z własną fizycznością, emocjonalnością i duchowością.
Życie ludzi staje się jałowe, a oni sami, zamiast cieszyć się darem życia, tkwią w poczuciu beznadziei i braku jakiegokolwiek sensu własnej egzystencji.

Głównym celem książki Medytuj, jedz i biegaj jest przypomnienie jej czytelnikowi o konieczności dbania o własne ciało, umysł, a także o sferę duchową.
Tekst książki skupia się więc wokół trzech konkretnych dziedzin.
Autor stara się w możliwie najprostszy sposób przekazać najistotniejsze prawdy dotyczące zdrowego odżywiania,
aktywności fizycznej oraz sfery duchowej i dokonuje tego, czerpiąc z własnych bogatych doświadczeń.

Czytelnik, który zdecyduje się na przeczytanie tej książki, nauczy się zatem nie tylko tego, jak dbać o swoje ciało.
Dowie się także, w jaki sposób zaopiekować się własnym umysłem oraz jak wznieść poziom swojej duchowości na wyższy poziom.
Medytuj, jedz i biegaj to książka dla osób poszukujących.
Dla osób, które pragną zmienić własne życie na lepsze, chcą działać i są gotowe na to, aby zacząć natychmiast!

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/prod/13523/medytuj-jedz-i...(?)

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl