Rozpad połowiczny

Wydawnictwo: Storytel Original
AMisz

Życie, którego inni Łucji zazdrościli dla niej samej było więzieniem. Małżeństwo dało jej stabilność, dom, jej własną piekarnię, ceną za to wszystko było jednak porzucenie własnych marzeń i bezwzględne podporządkowanie się woli męża. Tam, gdzie kiedyś była miłość, pozostało jedynie poczucie bycia jego własnością. „Rozpad połowiczny” to historia o tym, że na zmiany nigdy nie jest zbyt późno i że inni nie powinni kierować naszym życiem. Bo szczęście wybieramy sobie sami – trzeba tylko mieć odwagę o nie zawalczyć. Inspiracją może być zaś ktoś nowy w twoim życiu, kto przypomni ci, czego kiedyś pragnęłaś. Serial audio Patrycji Żurek czyta Joanna Osyda.

źródło opisu: www.storytel.pl

źródło okładki: www.storytel.pl

agnesse_ | 2017-07-27
Na półkach: 2017
Przeczytana: 27 lipca 2017

Jestem pod wielkim wrażeniem. Mądra, życiowa opowieść o wielu z nas. Dodatkowo, dreszcz na skórze wywołuje interpretacja Joanny Osydy, której głos dodaje realizmu treści.

marysia2211 | 2017-07-25
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 25 lipca 2017

Bardzo dobra obyczajówka. Życiowe problemy, bez koloryzowania i pudru. Takie, jakimi są. Książka na raz, bo nie łatwo się od niej oderwać. Polecam.

Izabela | 2017-07-23
Przeczytana: 23 lipca 2017

Kurczę, dawno nie zdarzyło mi się od strzału odsłuchać wszystkich odcinków pod rząd! Świetnie napisana historia kobiety, której losy najpierw denerwują, a później intrygują do tego stopnia, że nie można przestać słuchać. Polecam gorąco!

futroznorek | 2017-09-01
Roksana Lewandowska | 2017-08-24
PetyrJ | 2017-08-04
mirka67 | 2017-08-03
„Rozpad połowiczny“ - nowy audiobook w Storytel

W listopadzie minionego roku Storytel Polska ogłosiło konkurs na powieść audio w odcinkach. Szukali przede wszystkim dobrych historii - prozy obyczajowej, we współczesnych realiach, historii miłosnych i kryminałów. Właśnie ukazał się „Rozpad połowiczny” Patrycji Żurek. Audiobooka czyta Joanna Osyda.