La Veganista. Apetyt na wegańskie potrawy. 100 pysznych przepisów na każdą porę dnia.

Tłumaczenie: Ewa Wieszczeczyńska
Wydawnictwo: Esteri
La Veganista. Lust auf vegane Küche 100 leckere Rezepte von Frühstück bis Abendessen.
chiyome

W książce La Veganista Nicole Just prezentuje nam ponad 100 różnorodnych, pełnych smaku i nieskomplikowanych przepisów – zgodnie ze swoim mottem: Wegańska kuchnia bez wyrzeczeń! Pokazuje, jak bez składników odzwierzęcych przyrządzić potrawę na każdą okazję: śniadanie, lunch, rodzinny obiad, spotkanie z przyjaciółmi. Zachwyć swoich bliskich przepysznymi sałatkami, roladami, gryczanymi...

Zachwyć swoich bliskich przepysznymi sałatkami, roladami, gryczanymi naleśnikami, delikatnym sernikiem z orzechów nerkowca albo pachnącymi wanilią rogalikami.

100 pysznych przepisów na każdą porę dnia

źródło opisu: https://esteri.pl/ksiazka/la-veganista-apetyt-na-weganskie-potrawy

źródło okładki: https://esteri.pl/ksiazka/la-veganista-apetyt-na-weganskie-potrawy

manqs | 2018-08-01
Agata | 2018-04-20