ROśLINY TRUJĄCE

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Przegląd trujących roślin występujących w naszej strefie klimatycznej. Aż trudno uwierzyć, że te piękne rośliny przedstawione na zdjęciach są aż tak groźne. Dzięki książce będziemy mogli cieszyć się ich urokiem, unikając niepożądanych skutków kontaktów z nimi. Poradnik zawiera opis każdej rośliny, miejsce pochodzenia oraz obszar, na których występuje. Napisano również, które części rośliny są trujące oraz jakie są objawy zatrucia.

Rege | 2017-05-27

Atlas dla każdego niezorientowanego co mu rośnie w domu i koło domu a co może jego i jego bliskich zatruć.

MrGwyn | 2014-11-01
stoplamek | 2014-07-11