Zgubna Pokusa

Wydawnictwo: Ridero IT Publishing
poradniki

Jest to historia pewnego młodego dziewiętnastoletniego bruneta o brązowych oczach o imieniu Kuba, który wplątuje się nie raz w niezłe tarapaty przez swoją nieostrożność oraz pociąg seksualny do dziewczyn, którego opanowanie przychodzi mu z wielkim trudem. Książka Nawiązuje przy tym również do obecnie obowiązującego prawa w Polsce, jak i tego co w każdym z wymienionych przypadkach przestępstw...

Książka Nawiązuje przy tym również do obecnie obowiązującego prawa w Polsce, jak i tego co w każdym z wymienionych przypadkach przestępstw może nam

za nie grozić. W książce opisane są głównie przestępstwa o charakterze seksualnym lub podobnym.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/zgubna_pokusa/

źródło okładki: https://ridero.eu/pl/books/zgubna_pokusa/

Ja88 | 2017-09-03
Przeczytana: 03 września 2017

ciekawa książka z opisanymi przestępstwami. Polecam każdemu kto chciałby wiedzieć co może grozić za tego typu przedstawione w książce przestępstwa.

Znawca | 2017-09-03
Adrian Ciepał | 2017-06-25