Zaklinaczka. Krew Werdiany

Tłumaczenie: Edyta Stępkowska
Cykl: Zaklinaczka (tom 2)
Wydawnictwo: Sonia Draga
Vildheks 2: Viridians blod

Zaklinaczka to opowieść o dwunastoletniej dziewczynce, która walczy z kompleksami i brakiem pewności siebie, ale gdy okoliczności zmuszają ją do opuszczenia wygodnych ram dotychczasowego życia, odkrywa świat pełen czarów – i ogromnych niebezpieczeństw. Kolejny tom przygód Clary i Kota zaczyna się od wiadomości, z którą przyleciała pustułka. Prócz bohaterów...

Kolejny tom przygód Clary i Kota zaczyna się od wiadomości, z którą przyleciała pustułka. Prócz bohaterów znanych z pierwszej części, bliżej poznamy również Oscara, który wkrótce się przekona, że przyjaźń z zaklinaczką może być śmiertelnie niebezpieczna…

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl/produkt/2522/dla-dzieci-i-mlodziezy.html

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl/produkt/2522/dla-dzieci-i-mlodziezy.html

czarownica | 2017-11-12
Selkie | 2017-10-13