Wojownicy. #1 Ucieczka w dzicz

Okładka książki Wojownicy. #1 Ucieczka w dzicz Erin Hunter
Okładka książki Wojownicy. #1 Ucieczka w dzicz
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom 1) fantasy, science fiction
Wojownicy (tom 1)
Warriors. Into the Wild
Nowa Baśń
2022-03-29
2004-01-01
2003-01-21
9788382031560
Katarzyna Krawczyk

Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Erin Hunter, Dan Jolley, Bettina M. Kurkoski
Bicz. Początek... Erin Hunter, Dan Jo...
Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Starcie światów Chris Columbus, Chr...
Okładka książki Gwiazdy przeznaczenia Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson
Gwiazdy przezn... Adam Jay Epstein, A...

Piękna książka, po prostu piękna.

Piękna książka, po prostu piękna.

Kocham kreację świata tylko bohaterowie trochę głupi

Kocham kreację świata tylko bohaterowie trochę głupi

Czytałem książkę dziecku...masakra. Zróbcie test otwórzcie książkę gdzieś po środku i policzcie ile razy na jednej stronie pada imię głównego bohatera. Spoiler 4 do 5 razy a na stronie jest mało testu w sumie. Są o wiele lepsze książki dla młodych.

Na plus, mega szybko się czyta. Na minus zdecydowanie imiona bohaterów... Bardzo ciężko było się w tym odnaleźć.

Świetna książka! Bardzo spodobał mi się pomysł ujrzenia i przedstawienia perspektywy kotów oraz charakteryzacja ludzi w tym uniwersum. Jak my na co dzień traktujemy zwierzęta, a jak one to widzą jest niesamowicie ciekawie opisane. Historia przedstawia Rzdawego, czyli na początku normalnego kota domowego, który będzie musiał zmierzyć się z niebezpieczeństwami czekającymi w ogromnym lesie. Mały kocur jeszcze nie wie, że to od jego będzie zależał los wszystkich Klanów. Na początku może wydawać się dość nudna i ciągnąca się albo można się w tym wszystkim pogubić, ale potem robi się już tylko ciekawiej i mroczniej. Polecam wszystkim kociarom :D

Świetna książka!
Początek był dla mnie męczarnią, ale z braku książek do czytania na 2 tygodniowym wyjeździe przebrnęłam przez 3 pierwsze rozdziały.
Całą resztę pochłonęłam w 2 dni!

Świetna książka!
Całą resztę pochłonęłam w 2 dni!

Oto idealna książka dla młodzieży. To świetna propozycja dla młodych ludzi, którzy zaczynają swoją przygodę z czytelnictwem albo chcą sprawdzić czy fantastyka im się spodoba 🥰 Oczywiście jest to również idealna książka dla miłośników kotów 😊
I z czystym sumieniem mogę ją polecić moim młodszym obserwatorom 😊

"Ucieczka w dzicz" to pierwsza część serii Wojownicy. Opowiada o domowym kociaku, który skrycie marzy o ucieczce w świat. Nie podoba mu się wygodne życie, ponieważ uwielbia przygody o których ciągle śni. Pewnego razu w przypływie odwagi ucieka z domu i wpada na koty z Klanu Pioruna. Jego walecznosc budzi podziw u przywódczyni. Tak zaczyna się przygoda Rdzawego 😁 Jak sobie poradzi ? Czy sprosta wyzwaniom i zostanie pełnoprawnym członkiem klany ?

Powiem Wam, że całkiem dobrze się bawiłam. Przedstawiony świat jest rozbudowany, a zachowania kotów przedstawione bardzo realistycznie. 😊Dzikie koty dzielą się na klany, w których szkolą sie wojownicy. Rywalizują i walczą między sobą o terytorium czy pożywienie. Autor pisze w bardzo prostym i lekkim stylu więc szybko się czyta. Początkowo można się pogubić przez ilość kocich bohaterów. Jednak z każdą kolejną stroną łatwiej je zapamiętać. Fabuła jest pełna intryg i walki, które zaciekawiają czytelnika i nie pozwalają mu się oderwać od ksiazki.😊 Kto okaże się zdrajcą?😊

Pamiętam swoje początki w fantastyce. Czytałam wtedy o wilkach 😁 Teraz czuję jakbym cofnęła się w czasie. 😊 Muszę przyznać, że się wciągnęłam i chetne poznam dalsze losy rudego kociaka 😍A teraz przekażę książkę 13letniej siostrze aby ona wypowiedziała się czy przypadnie jej do gustu :)

I z czystym sumieniem mogę ją polecić moim młodszym obserwatorom 😊

"Ucieczka w dzicz" to pierwsza część serii Wojownicy. Opowiada o...

JEST ŚWIETNA.

JEST ŚWIETNA.