Tajne akta Obozu Herosów

Okładka książki Tajne akta Obozu Herosów Rick Riordan
Okładka książki Tajne akta Obozu Herosów
Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki fantasy, science fiction
Camp Half-Blood Confidential
Galeria Książki
2024-01-09
2024-01-09
2017-05-02
Agnieszka Fulińska
apollo percy jackson obóz herosów

Okładka książki Morze potworów. Powieść graficzna Rick Riordan, Robert Venditti
Morze potworów... Rick Riordan, Rober...
Okładka książki Wilki Lokiego Kelley Armstrong, Melissa Marr
Wilki Lokiego Kelley Armstrong, M...
Okładka książki Starcie światów Chris Columbus, Chris Rylander, Ned Vizzini
Starcie światów Chris Columbus, Chr...

Świetne uzupełnienie serii o obozie herosów, zawiera różne ciekawostki i krótkie opowiadania ulubiony h bohaterów serii, zdecydowanie polecam!

Opowieść o Chejronie i jego romansie(?) straumatyzowała mnie na całe życie

Opowieść o Chejronie i jego romansie(?) straumatyzowała mnie na całe życie

Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś lepszego. Jest napisane językiem dla dzieci i moim zdaniem mnie gra tak dobrej roli jako przewodnik. Plus za piosenki Apolla, dużo przy nich się śmiałam.

O jacie! Coś genialnego😚 Riordan zawsze zaskakuje! Nawet w krótkim dodatku! Powiem Wam, że dowiedziałam się, że Maria Skłodowska - Curie była heroską! Haha, oczywiście Polecam!

Rewelacyjny dodatek do serii o Percym i Apollo!
Mamy tu mnóstwo świetnych rysunków, notatek i informacji o Obozie Herosów. Bardzo spodobał mi się pomysł, że wypowiadają się tu różni bohaterowie - nie tylko herosi z Obozu, ale i śmiertelni rodzice, satyrowie, Chejron czy palikos Pete.
Dziennik ten kierowany jest do nowych Herosów w Obozie lub do tych, którzy jeszcze Obozu nie odnaleźli i nie wiedzą o swojej półboskiej części rodziny (uwaga, jeśli nie jesteś półbogiem zamiast Tajnch Akt zobaczysz Wielką Historię Bruku).
Fanom tych serii gorąco polecam!

Rewelacyjny dodatek do serii o Percym i Apollo!

Najśmieszniejszy przewodnik, najlepszy moment ( uwaga spoiler ) kiedy Apollo upada na boski tyłek : )

to świetny powrót do greckiej mitologii Riordana

to świetny powrót do greckiej mitologii Riordana