Tajne akta Obozu Herosów

Rick Riordan Wydawnictwo: Galeria Książki Cykl: Apollo i Boskie Próby (tom 1.5) fantastyka, fantasy, science fiction
Camp Half-Blood Confidential
Data 1. wydania:
2017-05-02
Agnieszka Fulińska
Galeria Książki
apollo percy jackson obóz herosów
Camp Half-Blood Confidential
Apollo i Boskie Próby (tom 1.5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Agnieszka Fulińska
apollo percy jackson obóz herosów

Genialnie napisany przewodnik! Można się zakochać w całej serii "Percy Jackson i bogowie Olimpijscy" oraz (podobnie do mnie) przeczytać każdy tom po kolei. Polecam, Rick Riordan wie co robi. Aktualnie czytam jego następną serię "Apollo i boskie próby" to także polecam przeczytać. Dzięki niemu uwielbiam mitologię grecką ♡♡♡

Świetny dodatek do obszernej już biblioteczki w Percy'ego Jacksona, a fragmenty z Apollinem przewyższyły szalę. Szcególnie jego piosenka wojskowa :-)

Ostatnia przeczytana książka, a że autorstwa Riordana - bardzo dobrze napisana i dopełniająca wszystkie tomy serii Percy Jackson i tak dalej! Swoją drogą - o ludzie, ile ten facet jeszcze tego napisze? :DDD
Świetna lektura!

Dla wielkich fanów - myślę, że dawka humoru i styl pisania dedykowane, tak jak i seria Percego dla młodzieży, ale o ile serię przeczytałam z przyjemnością, tu troszkę się wynudziłam. Liczyłam chyba na coś więcej.

Zabawna opowieść o Obozie Herosów i cudownym Apollo, który nie jest mistrzem haiku (właśnie to pisząc zostałam poparzona promieniem słonecznym 😂😂)

Przeczytałam "Tajne Akta Obozu Herosów" w sumie jako wypełniacz czasu i nie zależało mi na tym jakie się okażą. Okazały się przezabawną, lekką książką idealną na gorszy dzień, gdzie trudno się skupić.
Jeśli lubiło się książki o Percym Jacksonie (+ serię Olimpijscy Herosi) na pewno polubi się i to. Książka jest wypełniona krótkimi, uzupełniającymi historyjkami, opisami...

Fajna pozycja dla wszystkich miłośników greckich herosów i bogów. W sposób lekki i zabawny poznajemy życie obozowe w Obozie Herosów. Dużym plusem jest dla mnie to, że przedstawieni są inni obozowicze aniżeli tylko nasi główni ulubieńcy. Garść nowych informacji, których nie znajdziemy w podstawowych książkach cyklu. Bardzo dobry dodatek i uzupełnienie cyklu.

Zabawna i pełna interesujących historii i informacji. Ciekawy dodatek do serii.

Idealny dodatek dla fanów serii o greckich bogach i herosach.
Miło było znów odwiedzić Obóz Herosów i spotkać starych znajomych. Poznajemy również kilku nowych półbogów, ich historie i opinie o obozie, a wszystkie główne miejsca opisuje nam Pete - bóg gejzeru! Dowiadujemy się przede wszystkim o początkach obozu półkrwi. Oczywiście Apollo musiał dorzucić swoje trzy grosze...

Pozdrawiam cieplutko wszystkie osoby, które wpisały mi się do tej książki podczas V turnusu Obozu Herosów 2017 roku c: <3

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Rick Riordan
  • 2018
  • Do kupienia
  • Fantastyka

Dodaj cytat z książki Tajne akta Obozu Herosów