Nieugięci

Tłumaczenie: Andrzej Wicher
Wydawnictwo: Videograf II
Mulholland Falls
Marek

Jesteśmy w Los Angeles w latach pięćdziesiątych, a ten zniechęcający napis wywieszony został przez Wydział Policji Miasta Los Angeles i adresowany do uczestników zorganizowanej przestępczości. Aby wprowadzić to hasło w życie powołano specjalny oddział policjantów, którzy na swój sposób rozprawiali się z zawodowymi przestępcami. To, co robi ten kwartet gliniarzy nie jest może ładne, lecz za to skuteczne. Rzecz w tym, że teraz muszą zająć się zbrodnią, która jest znacznie paskudniejsza niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Przyzwyczajeni są do przemocy i seksu, ale gdy amatorskie taśmy z seksowną dziewczyną w akcji prowadzą ich poza granice miasta do najwyższych sfer rządowych i do najgłębszych tajemnic - wtedy odznaki policyjne nie dają już żadnej ochrony. W tej walce tylko najbardziej bezwzględnym udaje się przeżyć.

źródło opisu: Z okładki, Wydawnictwo Videograf II, 1996

źródło okładki: google