Beethoven

Beethoven
8385661972
psy, rodzina, dzieci
Sylwia Zimowska

Pan Newton uwielbiał czystość i porządek. Cała rodzina starała się, aby dom lśnił od piwnicy aż po strych. I nagle w ich życie wkroczył Beethoven. Na początku był to malutki szczeniak, ale wkrótce okazało się, że rośnie i rośnie bez umiaru. W domu panował coraz większy nieład, a pan Newton co chwila wpadał w szał. Ale im większy pies, tym gorętsza miłość do niego.

źródło opisu: Prószyński i s-ka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

buziaczek197 | 2016-08-09
Przeczytana: sierpień 2016

Nie jest to książka może najwyższych lotów, ale film był jednym z moich ulubionych w dzieciństwie. Nie żałuję, że mam tą książkę choć jest po prostu napisana na podstawie scenariusza filmu. Miło było się zatracić w tej książce i na nowo przypomnieć sobie losy Beetohovena. Książka o mądrym psie i o rodzinie do której trafił. Bardzo fajnie się czyta. Polecam