Dalsze losy Beethovena

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Beethoven's 2nd
psy, bernardyn, przygoda, powieść
Umina

Zakochany Beethoven! Beethoven to wielki pies, który ma wszystko, czego mu w życiu potrzeba. Mieszka w ładnym domu, opiekuje się nim rodzina Newtonów. Cały czas przydarzają mu się przeróżne przeszkody. I nagle spotyka Missy! Missy jest piękną przedstawicielką rasy psów wyhodowanych na Wielkiej Przełęczy Świętego Bernarda w Alpach. Nic dziwnego, że skradła serce Beethovena. Niestety, zła...

Zakochany Beethoven!

I nagle spotyka Missy!

Missy jest piękną przedstawicielką rasy psów wyhodowanych na Wielkiej Przełęczy Świętego Bernarda w Alpach. Nic dziwnego, że skradła serce Beethovena. Niestety, zła kobieta więzi Missy. Czy Beethoven uratuje swoją wyśnioną wybrankę?

Więcej psów, więcej zabawy!

Kamilkaa21 | 2014-09-03
Na półkach: Przeczytane, 2000 któryś