Bądź piękna

Wydawnictwo: Muza
8373190112
zdrowie, medycyna

Kto dobrze czuje się we własnej skórze, ten emanuje pozytywną energią. Dlatego też na stronach poradnika znajdziesz wskazówki dotyczące nie tylko piękna ciała, lecz również twojego wnętrza. Są tu między innymi przykłady ćwiczeń, zasady zdrowego odżywiania, rady jak się zrelaksować i wprowadzić w dobry nastrój. Bądź piękna ...nawet jeśli wyskoczy ci pryszcz, a Ty nie przypominasz modelki. Nie chodzi bowiem wcale o idealne wymiary czy fryzurę z marzeń. Ten poradnik podpowie ci, w jaki sposób możesz podkreślić swoje zalety oraz jak znaleźć własny styl. Dowiesz się również wszystkiego, co wiedzieć trzeba o pielęgnacji cery i całego ciała, o robieniu makijażu dostosowanego do typu urody, o odpowiednich fryzurach, a także o stylu ubierania się. Liczne wskazówki i porady profesjonalistów posłużą ci pomocą, kiedy zdecydujesz się na stworzenie własnego, niepowtarzalnego stylu. Ponadto jak dobrać kolor włosów i rodzaj makijażu oraz receptury umożliwiające sporządzenie domowych kremów, maseczek i innych kosmetyków.

Angelika | 2014-07-01
Oliwia | 2013-04-13