Okładka książki 20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu się twarzy

typ
papier
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Autorka przedstawia 20 łatwych do powtórzenia ćwiczeń stymulujących i uaktywniających mięśnie głowy, twarzy i szyi, skutkiem czego wasza twarz stanie się mlodsza, pogodniejsza i gładsza. Uzupełnieniem opisów są rysunki ilustrujące poszczególne etapy ćwiczeń. Po trzech tygodniach intensywnego treningu efekt staje się widoczny.Niniejszy przewodnik przeznaczony jest zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla osób młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się skóry.

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-01
Na półkach: 2013, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Na wstępie powiem, że mam zupełnie inną wersję książki (inna okładka) niż obie tutaj zaprezentowane. Jednakże tytuł się zgadza, autorka też więc chyba mogę tu wpisać swój komentarz. Autorka przekonuje nas, że dzięki systematycznemu wykonywaniu ćwiczeń przez okres 3 tygodni jesteśmy w stanie cofnąć swój zegar biologiczny o wiele lat - poprawiając wygląd twarzy. Książka zawiera obrazki z zaznaczonymi punktami, które trzeba stymulować podczas ćwiczeń, opisane jest jaki jest cel ćwiczenia, jak znaleźć odpowiednie punkty i jak ćwiczenie powinnyśmy odczuwać. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu autorka zachęca do dalszych ćwiczeń, a tym które nie mają czasu przedstawia skrócony zestaw ćwiczeń w zależności od potrzeb twarzy. Warto wypróbować skuteczność ćwiczeń na własnej skórze, bo kosztuje nas to tylko tyle co książka (a można ją kupić bardzo tanio) i zainwestowany czas (13 ćwiczeń z treningu 3 tygodniowego trzeba wykonywać przez około 30 minut) więc nie jest to wysoki koszt wobec obiecyw...

Siuks | 2014-10-19

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica