Okładka książki 20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu się twarzy

typ
papier
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Autorka przedstawia 20 łatwych do powtórzenia ćwiczeń stymulujących i uaktywniających mięśnie głowy, twarzy i szyi, skutkiem czego wasza twarz stanie się mlodsza, pogodniejsza i gładsza. Uzupełnieniem opisów są rysunki ilustrujące poszczególne etapy ćwiczeń. Po trzech tygodniach intensywnego treningu efekt staje się widoczny.Niniejszy przewodnik przeznaczony jest zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla osób młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się skóry.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Na wstępie powiem, że mam zupełnie inną wersję książki (inna okładka) niż obie tutaj zaprezentowane. Jednakże tytuł się zgadza, autorka też więc chyba mogę tu wpisać swój komentarz. Autorka przekonuje nas, że dzięki systematycznemu wykonywaniu ćwiczeń przez okres 3 tygodni jesteśmy w stanie cofnąć swój zegar biologiczny o wiele lat - poprawiając wygląd twarzy. Książka zawiera obrazki z zaznaczonymi punktami, które trzeba stymulować podczas ćwiczeń, opisane jest jaki jest cel ćwiczenia, jak znaleźć odpowiednie punkty i jak ćwiczenie powinnyśmy odczuwać. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu autorka zachęca do dalszych ćwiczeń, a tym które nie mają czasu przedstawia skrócony zestaw ćwiczeń w zależności od potrzeb twarzy. Warto wypróbować skuteczność ćwiczeń na własnej skórze, bo kosztuje nas to tylko tyle co książka (a można ją kupić bardzo tanio) i zainwestowany czas (13 ćwiczeń z treningu 3 tygodniowego trzeba wykonywać przez około 30 minut) więc nie jest to wysoki koszt wobec...

Siuks | 2014-10-19

Kalendarium literackie
  • Maria Nurowska
    71. rocznica
    urodzin
    ,,Ten kocha naprawdę, kto nie wie, dlaczego kocha.
  • Isabel Abedi
    48. rocznica
    urodzin
    Są w życiu rzeczy, o które trzeba walczyć, ponieważ czas, jaki na nie zostaje, niekiedy jest krótszy, niż sądzimy.
  • Andrzej Maleszka
    60. rocznica
    urodzin
    Mama zapaliła świece, a Filip latarkę i z ziemi dom wyglądał jak jeszcze jedna gwiazda. Miasto zostało daleko pod nimi. Choć stali na balkonie, to żadne z nich nie mogło już zobaczyć, jak czerwone krzesło powoli wstaje z trawy i unosi się w górę.
  • Max Allan Collins
    67. rocznica
    urodzin
    Ludzkie duchy, przemykające bez śladu, niezauważalnie. kiedy któryś z nich znika, nikogo to nie obchodzi.
  • Kazimierz Władysław Wójcicki
    81. rocznica
  • Marguerite Duras
    19. rocznica
    śmierci
    I płacząc robi to. Z początku jest ból, a potem ten ból staje się kolejną zdobyczą, odmieniony, narastający z wolna, wznoszący się ku rozkoszy, spleciony wraz z nią. Morze, nieuchwytne w swym kształcie, po prostu niezrównane.
  • Eugene B. Sledge
    14. rocznica
    śmierci
    Wojna to zorganizowany obłęd niszczący najlepszych ludzi.
  • John Williams
    21. rocznica
    śmierci
    Jakże porządni i przyzwoici wydajemy się samym sobie, dopóki nie mamy okazji ani powodu, żeby się zachować nieprzyzwoicie! Potrzeba dopiero miłości, żebyśmy mogli czegoś się dowiedzieć o sobie samych.
  • Arthur Koestler
    32. rocznica