Okładka książki 20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu się twarzy

typ
papier
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Autorka przedstawia 20 łatwych do powtórzenia ćwiczeń stymulujących i uaktywniających mięśnie głowy, twarzy i szyi, skutkiem czego wasza twarz stanie się mlodsza, pogodniejsza i gładsza. Uzupełnieniem opisów są rysunki ilustrujące poszczególne etapy ćwiczeń. Po trzech tygodniach intensywnego treningu efekt staje się widoczny.Niniejszy przewodnik przeznaczony jest zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla osób młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się skóry.

Gdzie kupić?

Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-01
Na półkach: 2013, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Na wstępie powiem, że mam zupełnie inną wersję książki (inna okładka) niż obie tutaj zaprezentowane. Jednakże tytuł się zgadza, autorka też więc chyba mogę tu wpisać swój komentarz. Autorka przekonuje nas, że dzięki systematycznemu wykonywaniu ćwiczeń przez okres 3 tygodni jesteśmy w stanie cofnąć swój zegar biologiczny o wiele lat - poprawiając wygląd twarzy. Książka zawiera obrazki z zaznaczonymi punktami, które trzeba stymulować podczas ćwiczeń, opisane jest jaki jest cel ćwiczenia, jak znaleźć odpowiednie punkty i jak ćwiczenie powinnyśmy odczuwać. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu autorka zachęca do dalszych ćwiczeń, a tym które nie mają czasu przedstawia skrócony zestaw ćwiczeń w zależności od potrzeb twarzy. Warto wypróbować skuteczność ćwiczeń na własnej skórze, bo kosztuje nas to tylko tyle co książka (a można ją kupić bardzo tanio) i zainwestowany czas (13 ćwiczeń z treningu 3 tygodniowego trzeba wykonywać przez około 30 minut) więc nie jest to wysoki koszt wobec obiecyw...

Tineczka1991 | 2013-12-28

62. rocznica
  • Jan Nowak-Jeziorański
    100. rocznica
    urodzin
    Włócząc się natknęliśmy się na ruiny wspaniałego rokokowego pałacyku. Pod nogami walały się porozrzucane w dramatycznych pozach resztki porozbijanych rzeźb, główek aniołków, pozostałości wspaniałych ornamentacji i stiuków, kawałki złoconych ram i kosztownych boazerii. Nagle chwytam samego siebie na... pokaż więcej
  • Joanna Jodełka
    41. rocznica
    urodzin
    Popękanej duszy nie zalepi się pozorami, nie udekoruje gadżetami jak choinki, żeby była kolorowa kolorami, żeby świeciła światełkami, żeby nie było widać, jak powoli zdycha w przyjemnej atmosferze.
  • Graham Greene
    110. rocznica
    urodzin
    Po raz pierwszy uświadomił sobie ból, nieunikniony we wszystkich stosunkach między ludźmi – ból, który się cierpi, i ból, który się zadaje. Jacy jesteśmy głupi, że się boimy samotności.
  • Marc Spitz
    45. rocznica
  • John Ronald Reuel Tolkien
    41. rocznica
    śmierci
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.
  • Józef Wolski
    6. rocznica
  • Tom Clancy
    1. rocznica
    śmierci
    Mądry człowiek zna swoje miejsce. A odważny wykorzystuje nadarzające się okazje.
  • Marek Edelman
    5. rocznica
    śmierci
    Bo obojętność w pewnym momencie jest tym samym co morderstwo, zabójstwo. Jak się przyglądasz złu i odwracasz głowę albo nie pomagasz, kiedy możesz pomóc, to stajesz się współodpowiedzialny. Bo twoje odwrócenie głowy pomaga tym, którzy dopuszczają się zła.

Znajdź nas na Facebooku