Okładka książki 20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu się twarzy

typ
papier
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Autorka przedstawia 20 łatwych do powtórzenia ćwiczeń stymulujących i uaktywniających mięśnie głowy, twarzy i szyi, skutkiem czego wasza twarz stanie się mlodsza, pogodniejsza i gładsza. Uzupełnieniem opisów są rysunki ilustrujące poszczególne etapy ćwiczeń. Po trzech tygodniach intensywnego treningu efekt staje się widoczny.Niniejszy przewodnik przeznaczony jest zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla osób młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się skóry.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Na wstępie powiem, że mam zupełnie inną wersję książki (inna okładka) niż obie tutaj zaprezentowane. Jednakże tytuł się zgadza, autorka też więc chyba mogę tu wpisać swój komentarz. Autorka przekonuje nas, że dzięki systematycznemu wykonywaniu ćwiczeń przez okres 3 tygodni jesteśmy w stanie cofnąć swój zegar biologiczny o wiele lat - poprawiając wygląd twarzy. Książka zawiera obrazki z zaznaczonymi punktami, które trzeba stymulować podczas ćwiczeń, opisane jest jaki jest cel ćwiczenia, jak znaleźć odpowiednie punkty i jak ćwiczenie powinnyśmy odczuwać. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu autorka zachęca do dalszych ćwiczeń, a tym które nie mają czasu przedstawia skrócony zestaw ćwiczeń w zależności od potrzeb twarzy. Warto wypróbować skuteczność ćwiczeń na własnej skórze, bo kosztuje nas to tylko tyle co książka (a można ją kupić bardzo tanio) i zainwestowany czas (13 ćwiczeń z treningu 3 tygodniowego trzeba wykonywać przez około 30 minut) więc nie jest to wysoki koszt wobec...

Siuks | 2014-10-19

Kalendarium literackie
  • Aleksander Kamiński
    112. rocznica
    urodzin
    A kiedy trzeba, na śmierć idą po kolei. Jak kamienie przez Boga rzucane na szaniec.
  • Anna Onichimowska
    63. rocznica
    urodzin
    Boli mnie głowa, ręce i nogi. Mięśnie, kości, paznokcie, włosy, zęby i serce. A najbardziej dusza.
  • Andriej Diakow
    37. rocznica
    urodzin
    Jeśli coś postanowiłeś, zrób pierwszy krok. I nie bój się zrobić następnego. Bój się bezczynności. Wyznacz sobie cel i wyrzuć z głowy całą resztę.
  • Sidonie-Gabrielle Colette
    142. rocznica
    urodzin
    Trudno zadowolić jednocześnie wszystkich i samą siebie. Wolę zacząć od siebie...
  • Arnaldur Indriðason
    54. rocznica
    urodzin
    Znam to uczucie. Znudzenie samym sobą. Tym potworem, jakim się jest i którego człowiek nie jest w stanie się pozbyć. Na jakiś czas to się udaje, ale ten potwór zawsze wraca i zaczyna się ta sama stara pieśń.
  • David Lodge
    80. rocznica
    urodzin
    Wystarczy, żebyś wyznaczył sobie granicę wytrzymałości, a już po tobie.
  • Peter Pezzelli
    56. rocznica
    urodzin
    Dzięki uczeniu się nowych rzeczy człowiek ma ochotę wstać rano z łóżka.
  • Ismail Kadare
    79. rocznica
    urodzin
    Bóg nie daje całego szczęścia naraz.
  • Sakyō Komatsu
    84. rocznica
  • Grzegorz W. Kołodko
    66. rocznica
    urodzin
    Oczywiste jest, że najlepszym antidotum na głupotę i arogancję jest mądrość i wiedza. Dlatego też wypada walczyć. Słowem. Czyli bardzo dużo czytać i słuchać innych, trochę pisać i mówić do tych, którzy chcą słuchać. Trzeba rozmawiać. Najwięcej zaś- myśleć.
  • Fiodor Dostojewski
    134. rocznica
    śmierci
    Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym. W pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą.
  • Astrid Lindgren
    13. rocznica
    śmierci
    ... nie wychodząc stąd, raczej trudno będzie wam znów tu przyjść.
  • Josif Brodski
    19. rocznica
    śmierci
    Generalnie, zasada odnośnie wszystkiego co nieprzyjemne jest taka, że im szybciej człowiek sięgnie dna, tym szybciej wypłynie na powierzchnię.
  • Dino Buzzati
    43. rocznica
    śmierci
    Marnotrawić noce, nie kładąc się spać, nie bać się, że za późno, czekać na wschód słońca, smakować nieskończoność czasu, jaki się ma przed sobą, i nie martwić się

Znajdź nas na Facebooku