20 ćwiczeń zapobiegania zmarszczkom i starzeniu się twarzy

typ
papier
7 (1 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Autorka przedstawia 20 łatwych do powtórzenia ćwiczeń stymulujących i uaktywniających mięśnie głowy, twarzy i szyi, skutkiem czego wasza twarz stanie się mlodsza, pogodniejsza i gładsza. Uzupełnieniem opisów są rysunki ilustrujące poszczególne etapy ćwiczeń. Po trzech tygodniach intensywnego treningu efekt staje się widoczny.Niniejszy przewodnik przeznaczony jest zarówno dla kobiet dojrzałych jak i dla osób młodych, chcących zapobiec widocznemu starzeniu się skóry.

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
hienka7 | 2013-01-01
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 01 stycznia 2013

Na wstępie powiem, że mam zupełnie inną wersję książki (inna okładka) niż obie tutaj zaprezentowane. Jednakże tytuł się zgadza, autorka też więc chyba mogę tu wpisać swój komentarz. Autorka przekonuje nas, że dzięki systematycznemu wykonywaniu ćwiczeń przez okres 3 tygodni jesteśmy w stanie cofnąć swój zegar biologiczny o wiele lat - poprawiając wygląd twarzy. Książka zawiera obrazki z zaznaczonymi punktami, które trzeba stymulować podczas ćwiczeń, opisane jest jaki jest cel ćwiczenia, jak znaleźć odpowiednie punkty i jak ćwiczenie powinnyśmy odczuwać. Po zakończeniu 3 tygodniowego programu autorka zachęca do dalszych ćwiczeń, a tym które nie mają czasu przedstawia skrócony zestaw ćwiczeń w zależności od potrzeb twarzy. Warto wypróbować skuteczność ćwiczeń na własnej skórze, bo kosztuje nas to tylko tyle co książka (a można ją kupić bardzo tanio) i zainwestowany czas (13 ćwiczeń z treningu 3 tygodniowego trzeba wykonywać przez około 30 minut) więc nie jest to wysoki koszt wobec...

Siuks | 2014-10-19

Kalendarium literackie
  • Jo Nesbø
    55. rocznica
    urodzin
    Być może jestem głupi, ale zostało mi jeszcze kilka komórek mózgowych, które starają się, jak mogą.
  • Marliese Arold
    57. rocznica
    urodzin
    Dopiero kiedy ktoś umiera, człowiek zauważa, że ta osoba dużo dla niego znaczyła.
    Albo że nie znaczyła nic. I to, że zostaje po niej pustka. Albo że dalej można żyć tak, jakby
    nic się nie stało.
  • Elizabeth Hand
    58. rocznica
  • Dezső Kosztolányi
    130. rocznica
    urodzin
    Ludzie pijani szybują na skrzydłach jak ptaki. To tylko trzeźwi sądzą, że pijacy się zataczają, w rzeczywistości unoszą się oni na niewidzialnych skrzydłach i wszędzie docierają szybciej, niż tego oczekują.
  • Marcel Aymé
    113. rocznica
    urodzin
    Pamiętam, że na tym moście, w czerwcu, słońce było takie ogromne, zmarli z cmentarza pachnieli polnymi kwiatami, chłopcy szli w świetlistych ubraniach i życie było tak piękne, że krzyknęłam z radości i uniosłam się nad ziemię. Moja przyjaciółka, Jeanette Coutourier, schwyciła mnie za nogi. Długo mia... pokaż więcej
  • Eric Idle
    72. rocznica
  • Ernst Jünger
    120. rocznica
    urodzin
    Tutaj stało się dla mnie pewne to, w co często wątpiłem: byli jeszcze wśród nas szlachetni, w których sercach żyła i znajdowała potwierdzenie świadomość wielkiego ładu. Jako, że wzniosły przykład prowadzi nas do naśladowania, poprzysiągłem sobie (...), że w przyszłości raczej padnę samotnie z wolnym... pokaż więcej
  • Ewa Nowacka
    4. rocznica
    śmierci
    Był taki okres, że byłam gotowa na największe głupstwo, byle tylko znaleść się blisko niego, słuchać co mówi, móc go dotknąć, kiedy zaś moje niemądre marzenia się ziściły, okazało się, że traciłam czas na wyobrażenie sobie Bóg wie czego.
  • Pola Gojawiczyńska
    52. rocznica
    śmierci
    ... nie idź tak bezmyślnie za mężczyzną, choćby cię o to nie wiem jak prosił.

Znajdź nas na Facebooku