7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna

Pierwsze wydanie polskiej wersji ABC resuscytacji z 2002 roku spotkało się z ogromnym zainteresowaniem czytelników. Książka ta stała się podstawowym źródłem wiedzy o zasadach resuscytacji krążeniowo-oddechowowej nie tylko dla studentów i młodych lekarzy, ale również dla instruktorów kursów pierwszej pomocy i nauczycieli zawodu. W ciągu minionych kilku lat miał miejsce dalszy postęp w wielu obsza

Olanzapine | 2016-02-11

Pomocna w nauce, przedstawia wszystkie najważniejsze aspekty resuscytacji bez tracenia czasu na zbędne poboczne tematy. Przyjemnie się czyta, zrozumiale przedstawiona wiedza. Osobiście uważam, że na polskim rynku znajdą się ciekawsze publikacje w tym temacie, mimo to nie jest zła.

Milka555 | 2013-07-21
Na półkach