Womanizer

Katy Evans Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Manwhore (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2016-12-05
Monika Wisniewska
Wydawnictwo Kobiece
marzenia kariera szef firma przyjaźń układ tajemnice seks erotyka uczucia zmysłowość zaufanie
Manwhore (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wisniewska

Super się czyta. Książka lekka i przyjemna, bardzo wciągająca :) fajna odskocznia od mafii :p

Straszna. Papierowe charaktery, nudna fabuła... Ta ksiązka jest trochę nijaka. Nie rozumiem wysokich ocen.

Całkiem całkiem.

Świetna cześć.
Rozbawiła mnie, zaczarowała.
Dużo, dużo opisu seksu ale dalej trzymała humor.
Romantyczna i sympatyczna.
Bardzo lekko się czyta.

Bardzo fajnie sie czyta, przyjemna historia.

Przeczytana dosłownie na trzy wdechy - błyskawicznie. W porównaniu do innych, ta część wydawała się dużo bardziej "prawdziwa" i o wiele ciekawsza. Do ostatniej chwili zastanawiałam się, jak to będzie. Z czystym sumieniem mogę polecić :) Było trochę erotyki, nawet dużo, ale w takiej formie, że przyjemnie było przez nią "brnąć".

Ona z planem na życie i karierę, On pracujący i bez marzeń. Jak to życie portafi spłatać figla i puścić strzałę amora, nie spodziewającym się miłości 🥰

Ostatnia przeczytała w tym roku książka 😀📚📖🎄🎀🎁🎉 Womanizer Katy Evans to piąta część serii Manwhore. Młoda i ambitna Olivia Roth jest absolwentką prestiżowej uczelni i marzy o wielkiej karierze. Kiedy brat Tahoe załatwia jej staż w firmie swojego najlepszego przyjaciela, dziewczyna jest zachwycona. Gdy poznaje swojego nowego szefa, wszystko zaczyna się komplikować. Na...

Nie lubię pisać takich opinii :( Niestety książka mnie zawiodła... Nie trzyma w napięciu i nie chodzi o przewidywalność. Na samym początku wszystko jest wiadome. W kółko powtarza się to samo. Żadnych zwrotów akcji.

Chyba najlepsza że wszystkich części. Całkiem przyjemnie i szybko się ją czyta, nie zanudza. Polecam

Dyskusje

1 559