Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers

Wydawnictwo: Dragon
6 (7 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
poradniki
Lilien

Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz, to znana para internetowych osobistości, które zarażają energią i pozytywnym nastawieniem do życia. Fit Lovers przekonają Cię, że można atrakcyjnie wyglądać i czuć się wspaniale w swoim ciele, stosując się do kilku prostych zasad. Ich rady, oparte na osobistym doświadczeniu, rzeczywiście działają! "To, że trzymasz w dłoni właśnie tę książkę, to nie...

"To, że trzymasz w dłoni właśnie tę książkę, to nie przypadek :-) Znajdziesz w niej konkretną dawkę motywacji na każdy tydzień roku, mnóstwo życiowych inspiracji, porady dietetyczne treningowe".

Czasami nie wystarczy wiedzieć, co jeść i jak ćwiczyć. Fit Lovers pokazują, jak łączyć zdrowe nawyki z życiem pełną parą. To książka, która uczy jak cieszyć się każdym dniem, jak dbać o siebie i mieć z tego mnóstwo radości. To pozytywna energia uzależnia!

źródło opisu: http://troy.net.pl/poradniki/1707-FitLovers-Para-n...(?)

źródło okładki: http://troy.net.pl/poradniki/1707-FitLovers-Para-n...»

Mylengrave | 2017-10-30
Przeczytana: 21 września 2017

Aż strach zabierać się za takie książki. Znalazła się ona w moich rękach przypadkiem - koleżanka dostała omyłkowo dwie sztuki i dała mi jedną. Rzecz jasna długo nie zagościła w mojej biblioteczce, wstyd mi tam po prostu kłaść coś takiego. Przeczytałam i puściłam dalej.
Zacznę może od tego, że niewątpliwym plusem (i jedynym zarazem) jest wydanie, dobry papier, intensywne kolory zdjęć. Tyle.

Przede wszystkim, nie mam pojęcia co to za para, nigdy o nich nie słyszałam, ale tym zabawniejsze było dla mnie czytanie ich wypowiedzi na swój własny temat - ta para zdecydowanie uważa siebie za wielkie gwiazdy.
Poczytałam sobie i doszłam do wniosku, że to pewnie normalni, może i sympatyczni ludzie, ale zupełnie bez podstaw do wydawania książki.
Radzą jak ćwiczyć, ok, co druga osoba teraz radzi. Zabawne, że radzą też jak się ubrać, czego... nie uznałabym za ich atut.

Dużo obrazków, zerowa treść, do pooglądania, kiedy w pobliżu nie ma już totalnie nic innego. Osobiście nie polecam nikomu.

Ania M | 2017-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Fit Lovers to para, którą znam nie od dziś. Śledzę ich konta na portalach społecznościowych. Za co ich polubiłam? Za autentyczność, za poczucie humoru, którego swoją drogą brakuje wielu osobą w życiu codziennym, a przecież śmiech to zdrowie! Ich sposób bycia jest fenomenalny. Wiedzą czego chcą i dążą do wyznaczonych celów. Ale stop, dość o nich, czas na książkę.
Tytuł oryginalny choć na kolana nie powala.
Bardzo przypadł mi do gustu wstęp. Pamela i Mateusz przedstawiają się, opisują swoje losy, to jak się poznali. Nie unikają opisów nieidealnych. Pokazują, że wcale nie mieli fantastycznego startu w miłości jak i w pracy.
Następnie w książce możemy znaleźć kilka oddzielnych punktów.
Po pierwsze: motywacja na 50 tygodni, a w nich złote myśli i wskazówki jak postępować. Wiadomo, książki psycholog nie pisał ale ludzie, którzy dzięki tym zasadą są dzisiaj szczęśliwi, realizują marzenia, osiągają swoje cele. Dlatego uważam, że warto z nich skorzystać.
Po drugie: Przepisy. Pamela jako...

TakaTroche | 2018-01-08

Moja opinia na: https://takieksiazki.blogspot.com/2018/01/mateusz-janusz-pamela-stefanowicz-para.html

eramaajarvi | 2017-09-12
Przeczytana: 12 czerwca 2017