Kobieta niezależna

Wydawnictwo: Rowińska Business Coaching
business coaching, poradnik,
poradniki
Asiuk

Jeśli chociaż raz przeszło Ci to przez myśl i stanęło na drodze do spełnienia swoich marzeń i celów… Jeśli spowodowało, że nie odważyłaś się zrobić jakiegoś kroku… OBUDŹ SIĘ! TO WSZYSTKO, TO JEDNA WIELKA BZDURA! TWOJE CHOLERNE WYMÓWKI! PANICZNY STRACH! W zyciu nie zawsze wygrywają najmądrzejsci, najpiękniejsci i najbardziej przebojowi. Wygrywają Ci, którzy postanawiają wygrać! Kiedy...

OBUDŹ SIĘ!

TO WSZYSTKO, TO JEDNA WIELKA BZDURA!

TWOJE CHOLERNE WYMÓWKI!

PANICZNY STRACH!

Wygrywają Ci, którzy postanawiają wygrać!

Kiedy ja stawiałam swoje pierwsze kroki w biznesie, nie była ze mnie ani Sophia Loren, ani żadna alfa i omega. Byłam przeciętną, zakompleksioną dziewczyną, która pochodzi z rodziny, w której nikt nie osiągnął sukcesów.
Zaczynałam swoją karierę bez pieniędzy, zaplecza, wsparcia w kimkolwiek.
Jedyne co miałam to swoje nieśmiałe marzenia o tym, aby wieść lepsze życie.

Niezależnie od miejsca, w którym znajdujesz się teraz, właśnie Ty możesz zdobyć szczyt! Właśnie Ty możesz osiągać swoje cele!
Jeden po drugim, krok po kroku. Jak będziesz się wtedy czuła?
Jak zmieni się Twoje życie, gdy osiągniesz stabilizację finansową?
Jak będziesz się czuła gdy Twoja pewność siebie pozwoli Ci być duszą towarzystwa, gdy Twoja odwaga będzie wspierała każde Twoje przedsięwzięcia?
Gdy odważysz się sięgać po to, co Ci się od życia należy?

Przestań uciekać od rzeczy, które są trudne!
Stawiaj im czoła! Opuszczaj swoją strefę komfortu! Przestań oglądać się na innych! Rozwijaj się! Oczekuj wygranej!

Przeczytaj tą książkę. Pochłoń ją wręcz! Zastosuj w działaniu. Pozwól poprowadzić się na treningach do miejsc w Twoim wnętrzu, których istnienia nie podejrzewasz…Potrafię rozpalić w Tobie ogień. Wiem jak odkryć Twoje mocne strony. Zrób to, co trzeba i zacznij wreszcie żyć życiem, na które naprawdę zasługujesz!

Czego dowiesz się z książki?
- jakie są największe mity dotyczące pieniędzy i jak wpływają na Ciebie
- skąd wziąć pieniądze na inwestowanie
- w jaki sposób zarządzać budżetem domowym
- jak pogodzić rolę żony, mamy i businesswoman
- jak uczyć dzieci dyscypliny finansowej
- jak komunikuje się kobieta biznesu
- w jaki sposób skutecznie zadbać o swoje kompetencje
- jak wzmocnić swoją samodyscyplinę

PRZECZYTASZ WYWIADY Z KOBIETAMI SUKCESU,

KTÓRE JUŻ DAWNO ZAROBIŁY SWÓJ PIERWSZY MILION!

źródło opisu: http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/40-kobieta-niezalezna.html

źródło okładki: http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/40-kobieta-niezalezna.html

wicca | 2017-04-18

Kamilę spotkałam kiedy jeszcze nie była tak bardzo znana i wtedy jeszcze nie pisała książek. Pamiętam jaki jej wykład, który trwał może godzinę wywarł na mnie wrażenie. Stwierdziłam, że babka jest bardzo konkretna, zaradna i dojdzie wysoko a ja powinnam się od niej uczyć. Książkę Kobieta Niezależna kupiłam kilka lat temu a nadal do niej wracam. To chyba świadczy o tym, że jest tam treść warta przemyślenia/ powrotu do niej i oczywiście działania. Kamila nie jest wybitnym pisarzem co oczywiste. Ona w przyjazny,jasny sposób przekazuje to co wszystkie kobiety wiedzieć powinny - jak zadbać o samą siebie i nie być zależną od nikogo! I nie trzeba przy tym być od razy super business women.Polecam

szklaneczkus | 2014-06-12

Świetna książka dla kobiet chcących podnieść wydajność nie tylko w pracy ale i w życiu prywatnym. Autorka w fenomenalny sposób sprawia, że z łatwością utożsamiamy się w bohaterkami książki. Polecam każdej kobiecie która chce od życia czegoś więcej. Pozycja napisana jest w prosty i przejrzysty sposób, czyta się ją bardzo szybko, Polecam! :)

Gosia | 2015-06-15
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Polecam każdej kobiecie, która chce czegoś więcej od życia.
Podchodziłam do tej książki z przymrużeniem oka, jednak bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.
Nie będę opisywać, co i jak... Ja będę wracać do treści, jakie w sobie zawiera, po to, by sobie przypomnieć, jak można osiągnąć zamierzone cele.

Jeanne | 2016-09-08
Przeczytana: 08 września 2016

Jakkolwiek do coachingu podchodzę z dużym dystansem, to przyznaję, że ta książka
jest naprawdę wartościowa. Burzy (a przynajmniej kwestionuje) przekonania wpajane kobietom od dziecka - na temat pieniędzy, kariery i rozwoju.
Wprawdzie nie ze wszystkim się zgadzam, a niektóre rozdziały są według mnie przydługie i nudne, niemniej jednak uważam, że książka otwiera oczy na wiele kwestii (zwłaszcza na temat zarządzania finansami). Polecam zwłaszcza młodym kobietom, dopiero wkraczającym w dorosłe życie.

AnnaKowalik | 2017-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2017

Zupełna strata czasu i pieniędzy. Klasyczny przykład przerostu formy nad treścią. Zero odkrywczych rzeczy. Książka przypomina studenckie wypracowanie po kawałku spisane z innych książek. Nie polecam

lula | 2015-11-18
Przeczytana: 28 września 2015

Książkę kupiłam i przeczytałam po szkoleniu u Kamili Rowińskiej. Motywująca, dająca do myślenia, stawiająca na nogi książka, którą proponuję każdej kobiecie. Zacznijcie od tego!

SenioritaM | 2017-01-18
Przeczytana: 18 października 2016

Lubię być na bieżąco, wiedzieć co gdzie w trawie piszczy, uczyć się też lubię i rozwijać, więc przeczytałam, choć do całego coachingu i tym podobnych podchodzę z dużym dystansem...
Kamila Rowińska zrobiła wielką karierę i podziwiam ją za to, ale książka jakaś wybitna moim zdaniem nie jest.

maggy4 | 2014-06-02
Przeczytana: 10 maja 2014

jest to książka-poradnik dla każdej myślącej kobiety. polecam. a autorkę podziwiam. kto był na jej szkoleniu ten wie o co chodzi.

Lena | 2016-08-25
Przeczytana: 16 sierpnia 2015

Moją opinie poznasz na stronie

Ania B | 2016-09-11

Parę ciekawych informacji na temat planowania swojego budżetu, ale jednak większość tej książki nie jest jakaś odkrywcza. Rady w stylu "kup sobie thermomix i roombę" mnie powaliły ;-)