Rogue

Cykl: Real (tom 4)
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Rogue
ew_cia

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL“ rozgrzewało, „MINE“ ekscytowało, „REMY“ podniecał. Pora na tom czwarty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „ROGUE“. Czy dasz się uwieść tej historii? On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego. Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację. Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w...

On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego.

Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację.

Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w historii pod tytułem REAL. Teraz nadeszła kolej, by jej najlepsza przyjaciółka, Melanie, spotkała mężczyznę, dzięki któremu zaśpiewa jej serce.
Po latach poszukiwań, pewnej nocy w deszczu, silny i tajemniczy Greyson King przychodzi jej na pomoc. Śmiały, może być takim kochankiem, przyjacielem i obrońcą, jakiego szukała. Kiedy się kochają, wymawia jej imię tak, jakby to coś znaczyło. Jakby ona coś znaczyła – a to wszystko, o czym w życiu marzyła.

Jednak Greyson znika na całe dni, bez jednego słowa wyjaśnienia, a kiedy się pojawia, mówi, że jedynie ją skrzywdzi. Lecz gdy go przy niej nie ma, jej serce cierpi jeszcze bardziej.

Wtedy Melanie odkrywa mroczny świat, który Greyson tak bardzo starał się przed nią ukryć, i zaczyna podejrzewać, że ich nieoczekiwane spotkanie wcale nie musiało być dziełem przypadku.

Wplątana w wir uczuć, Melanie nie ma nikogo, kto mógłby uchronić ją przed upadkiem… prócz mężczyzny, od którego powinna uciekać.

źródło opisu: https://papierowyksiezyc.pl

źródło okładki: https://papierowyksiezyc.pl

Dotka | 2019-05-20
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 20 maja 2019

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Według mnie to jedna z lepszych część tego cyklu. Główni bohaterowie: Melanie (najlepsza przyjaciółka Brooke) i Greyson King (to z nim Melanie była na ślubie Brooke i Remingtona w poprzedniej części) - dowiadujemy się wiele o nich i ich zwiazku (w jakich okolicznościach się poznali itd.). Dużo emocji i erotyzmu. Do tego Podziemie ukazane jest od innej strony: zakłady, ściąganie długów, szantaże, przemoc, morderstwa, próby gwałtu.
Choć książka momentami zazębia się z poprzednimi częściami, nie przygotowują one na to, co jest w niej, troszkę mi to przeszkadzało (postać Melanie i jej przeżycia), jakby to nie miała być kontynuacja serii.

mrooxa | 2019-04-23

Czwarty tom z serii REAL opowiada historię przyjaciółki Brook -Melanie.
Czy można przebić nielegalne walki? Owszem tak. Zawsze można zakochać się np. w killerze...

bilinska_k | 2019-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2019

Kolejna dobra część tej serii. Z przyjemnością czytało się historię Greysona i Melanie. Była słodka ale nie za słodka, miała też elementy akcji - jednak nie były przesadzone. Wszystko było w punkt :)

Anna | 2019-03-13
Przeczytana: 05 listopada 2017

;)

Gunia | 2019-03-03

no no podobało mi się choć nie do końca udało mi się zakochać razem z naszą bohaterką...a bardzo lubię gdy tak się dzieje jednak polecam;*

Magda | 2019-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2019

Uwielbiam kiedy książka dotyczy nowych bohaterów a jednak jest kontynuacją. Tak i w tym przypadku Melanie przyjaciółka Brooke, Barbie, rodzinna i szalona też chce być szczęśliwa i cóż ją również dopada iskra pożądania w niekoniecznie idealnym mężczyźnie.. Skomplikowany facet, kolejny pozbawiony uczuć poznaje kobietę i puff traci głowę i nie tylko ;) Historia rozgrzewająca, a jednocześnie opiekuńcza i tragiczna. Wiele uczuć i emocji targa czytelnikiem. Chce się więcej!

Snieznooka | 2019-01-02

Nie mogłabym nie sięgnąć po kolejny, zarazem czwarty tom cyklu Real, który sprawił, że znalazłam książkowego ukochanego. Chociaż historia Brooke i Remyego dobiegła końca, nie wyobrażam sobie, żebym nie chciała poznać historii Melanie. Wydawnictwo Papierowy Księżyc spisało się na medal dbając o swoich czytelników, aby mogli zaopatrzyć się we wszystkie tomy autorstwa ulubionej pisarki.

„W idealnym świecie kocha się tylko idealnych ludzi”.

Jak wcześniej wspominałam „Rogue” opowiada historię przyjaciółki Brooke, tą samą, która zabrała ją na nielegalne walki. Melanie jest bardzo pogodną i energiczną osobą, sprawiającą wrażenie, że buźka jej się nie zamyka, jednak to tylko pozory. Skrycie marzy o księciu, takim wyjątkowym mężczyźnie, jednak trafia na jednorazowych, nieodpowiednich kandydatów, z którymi nie ma szans na zbudowanie czegoś poważniejszego. Tak naprawdę to jest bardzo samotna i niekochana, dlatego sypia z wieloma mężczyznami mając nadzieję, że trafi, w końcu na kogoś, kto w...

weronikka16 | 2018-11-06
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Cudowne
Przeczytana: 12 sierpnia 2017

Nie mogę się doczekać kolejnej części.
Grey i Remy podbili moje serce.

Katka8802 | 2018-09-19

Książka jest mega: erotyczna, z historią i napięciem.
Całą serie uwielbiam !!!!

| 2018-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2018

Rogue IV tom serii Real to historia Melanie i Greysona.
Melanie osoba która uwielbia zabawę i seks, osoba która szuka księcia z bajki. Pod przykrywką wiecznie balującej osoby ukrywa się kobieta która uważa iż nie zasłużyła na życie. Przez poczucie winy stara się każdego zadowolić, czy jej się to udaje?
Greyson - Zero syn "władcy" Podziemia, który został wyszkolony do bycia osobą bez uczuć, który ściąga długi. Dzięki Melanie odnajduje swoja "duszę".
Książka która oprócz seksu ma historię napisaną od początku do końca. Historia która jest mroczna, brutalna jak i czuła i namiętna...
Książka dla oczyszczenia umysłu, która nie męczy.