Rogue

Cykl: Real (tom 4)
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Rogue
ew_cia

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. „REAL“ rozgrzewało, „MINE“ ekscytowało, „REMY“ podniecał. Pora na tom czwarty – równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe „ROGUE“. Czy dasz się uwieść tej historii? On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego. Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację. Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w...

On twierdzi, że nie oznacza dla niej niczego dobrego.

Ona nienawidzi myśli, że on może mieć rację.

Brooke Dumas odnalazła swojego Remingtona Tate’a w historii pod tytułem REAL. Teraz nadeszła kolej, by jej najlepsza przyjaciółka, Melanie, spotkała mężczyznę, dzięki któremu zaśpiewa jej serce.
Po latach poszukiwań, pewnej nocy w deszczu, silny i tajemniczy Greyson King przychodzi jej na pomoc. Śmiały, może być takim kochankiem, przyjacielem i obrońcą, jakiego szukała. Kiedy się kochają, wymawia jej imię tak, jakby to coś znaczyło. Jakby ona coś znaczyła – a to wszystko, o czym w życiu marzyła.

Jednak Greyson znika na całe dni, bez jednego słowa wyjaśnienia, a kiedy się pojawia, mówi, że jedynie ją skrzywdzi. Lecz gdy go przy niej nie ma, jej serce cierpi jeszcze bardziej.

Wtedy Melanie odkrywa mroczny świat, który Greyson tak bardzo starał się przed nią ukryć, i zaczyna podejrzewać, że ich nieoczekiwane spotkanie wcale nie musiało być dziełem przypadku.

Wplątana w wir uczuć, Melanie nie ma nikogo, kto mógłby uchronić ją przed upadkiem… prócz mężczyzny, od którego powinna uciekać.

źródło opisu: materiały wydawcy

źródło okładki: materiały wydawcy

WampirkaJustynka | 2017-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2017

Kolejna książka Katy Evans, która mnie zachwyciła. Greyson jest słodki mimo tego czym się zajmuje. Taki trochę mroczny, ale koniec końców wychodzi z niego słodziak. Natomiast Melania jest jak dla mnie spoko. Po prostu wie czego chce i to mi się w niej podoba. Jedynie do czego się chcę przyczepić to okładka, która nieco nie wyszła. No ale ogólnie pasuje do całości. Teraz mam też dylemat, który bohater jest lepszy: Remington czy Greyson? Chyba po równo obaj są świetni. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy z tej serii.

Jak dla mnie to jedna z lepszych część tego cyklu. Nie tak przesłodzona jak Mine. Autorka najwyraźniej zafascynowana jest filmem Mechanik ze Stathamem. Sceny łóżkowe bardzo fajne. No cóż więcej pisać.... Książka trzyma się konwencji literatury erotycznej dla kobiet.

magpie101 | 2017-08-16
Przeczytana: 16 sierpnia 2017

Kolejna ksiazka serii Real rozni sie od poprzednich bardzo.
Glowni bohaterowie to Melanie (przyjaciolka Brooke z poprzednich czesci) i Greyson, egzekutor dlugow, syn niebezpiecznego czlowieka, ktory trzesie podziemiem i swiatem przestepczym.
Jest mrocznie, niebezpiecznie, a Melanie nie zdaje sobie sprawy, ze Grey, do ktorego ona zaczyna cos czuc ma ja na swojej liscie, ktora dostal od ojca (jest na niej 48 nazwisk, z ktorymi musi sie rozprawic).
Calkowicie inna tematyka od poprzednich ksiazek jednak jedno sie nie zmienilo, a mianowicie zachwyt glownej bohaterki nad jej mezczyzna jaki to on piekny, przystojny, szarmancki i tak Melania zachwyca sie w kazdym rozdziale Greysonem az momentami mdli czlowieka od tych samych superlatyw. Koniec slodki choc nie realny po tym co spotkalo Melanie, troche autorke ponioslo nawet jak na romans fikcyjny jednak polecam przeczytac.

Chodząca-Parodia | 2018-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2018

Nadszedł czas na mój wielki powrót do serii "Real". Tym razem cała akcja kręci się wokół najlepszej przyjaciółki Brooke, Melanie, i... no właśnie kogo? Kim jest Greyson King?

"Rogue" pozwala spojrzeć na Podziemie z zupełnie innej perspektywy. To nie tylko niebezpieczne walki na ringu, to coś znacznie więcej. Katy Evans w zręczny sposób rozszerza swoje uniwersum. Co prawda, trochę brakowało mi tego potu, ciężkich treningów i atmosfery bokserskiej, ale jednak to dobrze, że autorka nie piszę w kółko o tym samym.

No dobra, może jednak tak trochę pisze o tym samym.
Bo w końcu to erotyk z krwi i kości. Szczegółowe, niezwykle obrazowe opisy scen erotycznych to coś, w czym Katy Evans czuje się pewnie. Ale tym razem się nie cacka: nie ma żadnego wstępu, żadnego zwlekania. Wszystko dzieje się o wiele szybciej niż w czasie relacji Remy'ego i Brooke. Ale to w końcu zupełnie inne postaci, co warto zaznaczyć.

Nie byłam do końca przekonana, co sądzić o Melanie. To całkowite przeciwieństwo...

Joanna J | 2018-06-21
Przeczytana: 19 czerwca 2018

Kolejna część z serii Real, ale tym razem zupełnie inna historia. Melanie i Gray nie są już tak uroczą i pochłaniającą parą jak Brooke i Remi, ale autorka utrzymała poziom. Jest trochę bardziej mrocznie i niebezpiecznie, ale nadaj seksownie jak diabli. To co przypomina poprzednie części to sceny seksu, więc jeśli którejś przyśpieszał puls przy poprzednich książkach to i ta jej nie rozczaruje.

Shinedown | 2017-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2017

Nie mogłam powstrzymać się od przewracania oczami i momentami trzymałam się za głowę. A to wszytko przez bardzo, ale to bardzo głupie, naiwne a nawet debile zachowanie i myślenie bohaterki. Myślałam, że Brook jest głupia, ale Melanie pobiła ją na głowę. Myślałam, że chociaż główny bohater uratuje tą książkę, ale niestety tak się nie stało. To nie Remy... Nudna i jeszcze raz nuda. Katy Evans zawiodła mnie już dwukrotnie. Mam nadzieje, że następna część będzie o wiele lepsza.

Katy Evans – “Rogue” (REAL #4)

„W idealnym świecie kocha się tylko idealnych ludzi.”

Prawie połowa populacji ludzi na świecie jest samotna, jedni cieszą się z tego, natomiast ci drudzy uważają za nieszczęście, które ich dosięgło aby resztę życia spędzili w otoczeniu czterech ścian. Lecz, kiedy znajdujemy miłość, jaką cenę musimy zapłacić za to aby być szczęśliwym i żyć w spokoju ducha. Niekiedy lepiej jest być samotnym i nie cierpieć, niż zakochać się i przepłacić to nawet swoim własnym życiem.

Twórczość Katy Evans jest mi doskonale znana. Stworzyła niezwykłą serię Manwhore ( przede mną jeszcze 2 tomy tej serii) oraz to, że najbardziej zachwyciła mnie pierwszym tomem serii Real. W zasadzie przestałam już liczyć, ile jej książek przeczytałam. Owszem, zdarzają się słabsze pozycje w jej twórczości, ale jej styl pisania jest przyjemny, a historie mają w sobie coś takiego, że nie sposób się od nich oderwać.

„Rogue” to czwarty tom serii Real. Historia Brooke Dumas oraz Remingtona...

Kate | 2017-08-05

Zbierałam się do tego i zbierałam, znowu przestraszona opiniami, a wcale nie było tak źle. Owszem, przeszła mi faza na czytanie tylko o seksie, bo nie ma co ukrywać, w książkach Evans 3/4 to sam seks ale przynajmniej potrafi to świetnie opisać i człowiek się tak nie męczy przy czytaniu.

Bardzo fajnie zostały opisane uczucia jakie żywili do siebie główni bohaterowie.
Słyszałam, że Melanie ponoć strasznie irytująca, dla mnie? Może w jednym momencie była lekkomyślna i mnie zirytowała ale tak to była całkiem fajna. Greyson, przykra ta jego historia z matką i ojcem, sama miałam go ochotę przytulić.

Całościowo książka mi się podobała. Widzę, że ta seria nadal do mnie przemawia, także wyczekuje kolejnych części i tym razem ominę opinie innych ;)

Małgorzata | 2017-08-02

Katy Evans jak zwykle nie zawodzi.
Serdecznie polecam historię Melanii i Graysona ☺

książek: 2081
bookish | 2017-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2017

Katy Evans poznałam wówczas, kiedy do mojego czytelniczego życia dołączył Remy, więc zachwycona tamtą historią sięgnęłam po kolejną część z tej serii i jakże się zawiodłam. Aż mi słów brakuje, by cokolwiek opasać z przebiegu fabuły. Liczę tylko na to, by kolejne części okazały się lepsze.