Czy tak trudno być razem?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Moderski i Spółka
rodzina
shrimp

To książka zdecydowanie różniąca się od większości wydawnictw podejmujących temat wspólnego życia dwojga ludzi. Autorce udaje się bowiem uniknąć zasadzek czyhających na popularyzatorów owych tematów: nie wikła się w filozoficzne dywagacje, będące daremnymi próbami zdefiniowania istoty małżeństwa i celu wspólnego życia; nie ucieka od spraw trudnych poprzez zamykanie ich w psychologicznym żargonie. Duńska autorka w prosty i zrozumiały sposób opisuje różne sytuacje oraz etapy ewolucji partnerskiego związku, korzystając przy tym ze swoich doświadczeń zarówno zawodowych (pracuje jako terapeutka w poradni małżeńskiej i rodzinnej), jak i osobistych.

źródło opisu: https://merlin.pl/czy-tak-trudno-byc-razem-karen-zimsen/1478245/

źródło okładki: https://merlin.pl/czy-tak-trudno-byc-razem-karen-zimsen/1478245/

książek: 2029
shrimp | 2017-03-16