Dziecko z zaburzeniami w rozwoju

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7308-725-5

Prezentowana publikacja zawiera przegląd metod, technik i narzędzi pozwalających na zdiagnozowanie dysfunkcyjności rozwoju dziecka w różnych obszarach życia, będąc jednocześnie wprowadzeniem w problematykę oddziaływań terapeutycznych w różnego typu nieprawidłowościach. Przedstawione propozycje nie są gotowymi receptami na rozwiązanie wszystkich problemów dzieci z zaburzeniami w rozwoju, jednak...

z zaburzeniami w rozwoju, jednak mogą być inspiracją dla planowania i realizowania działań wspomagających prawidłowy rozwój.

Autorzy książki żywią nadzieję, że publikacja zainspiruje Czytelników do nowych poszukiwań, udzieli odpowiedzi na pytania, rozwiąże choćby małe dylematy diagnostyczne i terapeutyczne, a tym samym pokaże, jak dotrzeć do najbardziej zagmatwanych labiryntów funkcjonowania dziecka z zaburzeniami w rozwoju.

okruszek | 2010-08-04
Przeczytana: 2009 rok

Miałam zajęcia przez 2 lata z dr. B. Winczurą :)

| 2012-02-29
Przeczytana: 2011 rok

Bardzo dobra książka jeśli chodzi o wprowadzenie w świat terapii, tak naprawdę idealna jako wstęp do bardziej szczegółowych publikacji. Napisana w sposób jasny, wzbogacana o opisy indywidualnych przypadków.

aga | 2015-04-13
Maria Kotecka | 2014-09-28