Year's Best SF 4

Kolejny tom najlepszych opowiadań SF, wybranych spośród tekstów, które ukazały się w amerykańskich oraz angielskich (i nie tylko) magazynach, zbiorach i antologiach w 1998 roku. Tradycyjnie znalazły się w nim m.in. utwory nominowane do najważniejszych nagród literackich w dziedzinie fantastyki, włącznie z laureatami tych nagród. Znawca fantastyki i wydawca Hartwell po raz czwarty wybrał...

Znawca fantastyki i wydawca Hartwell po raz czwarty wybrał najbłyskotliwsze i najbardziej inspirujące opowiadania SF roku. Wyprawy na egzotyczne plnety, podróże po zakamarkach umysłu, zaskakujące różnorodnością formy obcego życia i przygody znacznie dziwaczniejsze niż można to sobie wyobrazić.

robinslav | 2014-10-07
Michał Frankiewicz | 2013-01-21