Kroki ku samodzielności

zdrowie, medycyna

Książka jest napisana przede wszystkim dla rodziców dzieci w jakimś stopniu opóźnionych w rozwoju. Skupia się na dzieciach w wieku od lat trzech do początków dojrzewania. Dołączono jednak kilka rozdziałów dotyczących nastolatków i młodych dorosłych, aby pokazać, co ich czeka w przyszłości. Książka prezentuje szczegółowe wskazówki, jak uczyć umiejętności, które pomogą dziecku przybliżyć się do perspektywy życia w społeczeństwie możliwie jak najbardziej niezależnie i szczęśliwie.

Irmina | 2016-10-02
Na półkach: Teraz czytam