Joga światłem życia

Wydawnictwo: Galaktyka
zdrowie, medycyna

Podróż do pełni, wewnętrznego spokoju i najwyższej wolności aJoga pozwala osiągnąć w życiu poczucie pełni. Nie będziecie już czuli się tak, jakbyście ciągle próbowali złożyć w całość potłuczone kawałki. Joga pozwala odnaleźć spokój wewnętrzny.

źródło opisu: Galaktyka, 2011

Monika | 2012-03-11
Przeczytana: 2013 rok

B.K.S.IYENGAR - to mistrz jogi, cudowny i wielki człowiek.
Książka dla tych co ćwiczą jogę i dla tych którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą.
Książka, która może zmienić nasze życie na lepsze - to wewnętrzna podróż.
Polecam z całego serca !!!

Serdeczności

Monika

Agnieszka | 2016-05-22
Przeczytana: 15 maja 2016

Mistrz Iyengar uważa, że joga jest sztuką uniwersalną, która pomimo, iż wyrosła na gruncie hinduizmu, jest dostępna dla każdego, gdyż nie jest religią. Obecnie tysiące ludzi na całym świecie uprawia jogę według metody B.K.S. Iyengara który w 2004 roku został umieszczony przez tygodnik Time na liście Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. W tej książce Iyengar opowiada o całym swoim życiu, praktyce, filozofii i poglądach. W „Świetle Jogi” swojej pierwszej książce Mistrz pokazywał aspekt fizyczny jogi jako zbioru precyzyjnie wykonywanych asan, w „Joga światłem życia” natomiast pokazuje jogę jako filozofię życiową – sposób na życie. Tak jak Światło jogi jest traktowane jako biblia dla praktykujących jogę, tak Joga światłem życia jest kompendium wiedzy na temat filozofii.
Joga Iyengara jest spójnym systemem, sposobem na życie. Rozdziały książki pokazują najważniejsze efekty praktyki jogi wg metody B. K. S. Iyengara: stabilność, witalność, jasność, mądrość, szczęśliwość. Joga...

Izanagi | 2011-04-17
Przeczytana: 17 kwietnia 2011

Póki co poszukuję światła życia...

annolo | 2016-06-12
Crocodil | 2015-03-21