Joga światłem życia

B. K. S. Iyengar Wydawnictwo: Galaktyka zdrowie, medycyna
Galaktyka
zdrowie, medycyna
2011-01-01

Pozycja obowiązkowa dlatego, kto chce zrozumieć Hatha jogę głębiej

Mistrz Iyengar uważa, że joga jest sztuką uniwersalną, która pomimo, iż wyrosła na gruncie hinduizmu, jest dostępna dla każdego, gdyż nie jest religią. Obecnie tysiące ludzi na całym świecie uprawia jogę według metody B.K.S. Iyengara który w 2004 roku został umieszczony przez tygodnik Time na liście Stu Najbardziej Wpływowych Ludzi Świata. W tej książce Iyengar opowiada o...

Póki co poszukuję światła życia...

Dyskusje

• Joga
  • 2018
  • Biblioteka
  • Indie
  • W regale/na stole/na parapecie

Dodaj cytat z książki Joga światłem życia