Forgotten Realms Campaign Setting

Czekają na ciebie złowrogie niebezpieczeństwa i wspaniałe czyny. Witaj w Faerunie, świecie potężnej magii, straszliwych potworów, pradawnych ruin i zapomnianych cudów. W tej krainie czekają na ciebie lśniące królestwa, pełne bestii pustkowia, niekończące się jaskinie i złowieszcze cytadele, rozciągające się od niebezpiecznych lasów Srebrnych Marchii do ludnych miast Morza Wewnętrznego. Opis...

Czekają na ciebie złowrogie niebezpieczeństwa i wspaniałe czyny.

Witaj w Faerunie, świecie potężnej magii, straszliwych potworów, pradawnych ruin i zapomnianych cudów. W tej krainie czekają na ciebie lśniące królestwa, pełne bestii pustkowia, niekończące się jaskinie i złowieszcze cytadele, rozciągające się od niebezpiecznych lasów Srebrnych Marchii do ludnych miast Morza Wewnętrznego. Opis Świata ZAPOMNIANYCH KRAIN przedstawia najobszerniejszą krainę fantasy, jaką kiedykolwiek stworzono!

Ta księga zawiera wszystkie informacje, jakich będziesz potrzebować, by rozegrać przygody Dungeons & Dragons w świecie Zapomnianych Krain:

- Nową, kolorową, rozkładaną mapę Faerunu.
- Dziesiątki nowych ras, atutów i klas prestiżowych dla twoich postaci.
- Panteon faeruński, zawierający ponad 100 bóstw i potęg.
- Bardzo szczegółowo opisane regiony, nowe potwory, tajemnicze miejsca i dwie krótkie przygody, dzięki którym rozpoczniesz zabawę w tym świecie.

Opis Świata ZAPOMNIANYCH KRAIN został w pełni zaktualizowany i przeprojektowany dla nowej edycji gry D&D. Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi oraz Księga Potworów są niezbędne, abyś w pełni mógł wykorzystać tę książkę.

źródło opisu: Okładka ISA, 2004

źródło okładki: Skan własny

Dzwienkoswit | 2011-05-07

Ogólnie jestem zainteresowany Faerunem, a ta ksiega jest fantastyczną kopalnią wiedzy na ten temat. Rewelacyjny podręcznik do D&D.

pimwiench | 2017-04-25
Przeczytana: 03 kwietnia 2017