Wiedźmin: gra wyobraźni

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wiedźmin: gra wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mag
83-87968-39-0
hobby

Towarzyska gra wyobraźni oparta na dziełach Andrzeja Sapkowskiego. To sposób przeniesienia się na Kontynent i przeżycia przygód, o których pomarzyć mógłby nawet sam Geralt! To zabawa, przy której wraz z przyjaciółmi spędzisz wiele godzin! To sposób na wakacyjną nudę i zimowe wieczory! W tym podręczniku poza zasadami gry znajdziesz kompendium wiedzy o świecie wykreowanym przez Andrzeja...

W tym podręczniku poza zasadami gry znajdziesz kompendium wiedzy o świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego. Dowiesz się wiele o kulturach Kontynentu, o zamieszkujących go rasach i o jego historii. Dodatkową atrakcją jest kolorowa mapa i filmowe zdjęcia!

"Wiedźmin: Gra Wyobraźni" to wydany na fali popularności książek Andrzeja Sapkowskiego system, aspirujący do bycia nowym, odmiennym od "standardowego" rodzaju gier fabularnych rodzajem rozrywki. Wzbudzający wiele kontrowersji, tyleż razy krytykowany co chwalony, bez wątpienia jest jednym z niewielu polskich produktów w dziedzinie RPG, które odniosły komercyjny sukces.

źródło opisu: MAG

AngryMonkey | 2014-05-26
Przeczytana: 21 kwietnia 2014

Od tejże książki zaczęłam swoją przygodę, wraz z przyjaciółmi, po świecie RPG. Idealna na nauczenie się, o co w tej zabawie chodzi.

Wszystko pisane z głową, klarownie i jasno, miejscami zabawnie. Nic dodać, nic ująć.

Gwyn | 2010-08-15
Na półkach: Przeczytane, Kolekcja, RPG

Wywołuje sentymenty. Wprawdzie ciężko się w ten system gra ze względu na niezbyt funkcjonalną mechanikę, ale czyta się świetnie. To naprawdę miła lektura i uporządkowanie informacji dla każdego fana powieści.

Azhar | 2015-09-24
Przeczytana: 10 lutego 2016