Podręcznik Gracza 3.0

Tłumaczenie: Piotr Kucharski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dungeons & Dragons". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
D&D: Player's Handbook 3.0
83-88916-29-7
Dungeons & Dragons, D&D, RPG
KoZa

Kirguel | 2015-05-28
Na półkach: Przeczytane, RPG

Niezależnie od tego co kto myśli o d&d, uważam, że jest to pozycja obowiązkowa dla osób rozpoczynających swoją przygodę z grami rpg, gdyż stanowi małe kompedium wiedzy o tworzeniu postaci i rozgrywce, pozwalające wprowadzić gracza w zasady rządzące grami fabularnymi. Do tego klimatyczna i ładnie wykonana. Jedyne co może przestraszyć początkujących to maciupeńkie literki, ale musicie mi wierzyć na słowo, że w końcu i do tego da się przywyknąć.

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

Must have miłośnika gier fabularnych. Przez niektórych kochana, przez innych znienawidzona mechanika D&D ma swój urok i tysiące graczy ma niezliczone pozytywne wspomnienia z rozegranych sesji. O ile inne podręczniki wystarczą w liczbie 1 na drużynę, tak podręcznikow gracza nigdy mało!

Antagonista Esklaważu | 2015-02-08

Mimo, że spoko, to lepiej sięgnąć po 3,5.

Guazz | 2010-08-11

Podręcznik ten potrafi świetnie wprowadzić gracza w klimat D&D, i uważam go za najważniejszy podręcznik zarówno w rękach gracza jak i mistrza podziemi. Nie jest to łatwy podręcznik dla osób które nie lubują się w tabelkach, lecz i oni znajdą w nim ciekawe opisy postaci, sytuacji żywcem wyjętych z gry, i porad jak się zachować gdy do owych sytuacji dojdzie.

WyrdHamster | 2010-08-11
Na półkach: Przeczytane, RPG

Klasyka heroic fantasy. Mimo że jest moją ulubioną wersją D&D, nadal jej mechanika wydaje mi się zbyt odciążała, po mimo wspaniałego klimatu jaki generuje ten system.

lzj | 2010-04-03
Przeczytana: 2009 rok

Idealna na początek z grami RPG

Wedge | 2018-05-07
AraxielPussycat | 2018-01-07