Until November

Aurora Rose Reynolds Wydawnictwo: Editio Cykl: Until (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2013-09-19
Olga Kwiecień
Editio
Until (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Olga Kwiecień
Editio Red

Książka, daje do myślenia. Porusza bardzo ciężki temat jakim jest znęcanie się psychiczne. Ukazuje ile człowiek może przejść w życiu i nadal iść na przód z podniesioną głową!

November, to dziewczyna która ma na swoim koncie wiele przeżyć i zahwiań emocjonalnych, jednak pomimo porażek jakie jej zesłał los nie poddaje się. Po dość ciężkich i brutalnych doświadczeniach,...

Na półkach: , , , ,

November po tajemniczym, wypadku ucieka z Nowego Jorku do swojego ojca . Tam rozpoczyna pracę w rodzinnym klubie ze striptizem i poznaje przystojnego Ashera.

Książka jest słaba i kiczowata. Miłość głównych bohaterów jest tandetna, praktycznie od początku znajomości mieszkają razem, po dwóch miesiącach planują dzieci.
Asher jest skończonym dupkiem, facet rządzi...

Boniu ....no fajna historia tylko ....taka zasłodzona ...aczkolwiek dobrze się czyta i polecam ;)

Książka na początku średnio mi się podobała, lecz trochę za połową zaczęłam się do niej przekonywać. Jest to bardzo lekka powieść, taka typowa młodzieżówka/young adults. Nie polecam jej czytelnikom młodszym ode mnie bo niekoniecznie im się spodoba i niektóre sceny powiedziałabym, że nie są również i dla mnie, ale mimo to bardzo fajnie się ją czytało.

Co do bohaterów, to...

Świetna książka pokazująca pasję do bycia z kimś do miłości. Miłości jako kobieta i mężczyzna lecz też miłości rodzinnej, z krewnymi przy pełnym stole.

Nie powaliła mnie. Intrygują nas w książce tajemniczymi wydarzeniami, żeby potem przez kilkanaście, jak nie więcej, stron nic się nie wydarzyło. Końcówka książki już lepsza. Jak ktoś lubi dominującą męską postać i namiętny romans od pierwszego wejrzenia, to to się nada.

Lubię te ksiakzowe pozycje, ponieważ są baardzo życiowe i wzruszające, a opisują życie 4 braci. Każda część jest poświęcona jednemu z nich. ♡ ale zacznijmy od części 1"November" - tak tytułowa bohaterka ma też na imię. Dziewczyna ucieka od despotycznej matki, by przy boku ojca odnaleźć spokój i bezpieczeństwo. Kiedy poznaje Ashera, nie może uwierzyć że ktoś może być tak...

Taka sobie. Szału nie robi, spodziewałam się czegoś lepszego. Dobrze, że nie zniechęciłam się do przeczytania kolejnych części. Chociaż drugiej Until Trevor nie polecam, ale 3 i 4 jak najbardziej. Ogółem raczej słaby wstęp (1 i 2 część), ale później robi się już lepiej.

No nie jest to literatura wysokich lotów. Główna bohaterka to wybuchowa mieszanka humoru, infantylności i głupoty. Całość kompletnie odklejona od rzeczywistości. Da się przeczytać ale niczym nie powala.

Książka lekka, dość szybko się czyta. Jak dla mnie brak jakiegoś zwroty akcji w tej historii. Można by rzec, że historia wręcz cukierkowa. Bohaterowie ledwo co się poznali, a już są sobą zainteresowani i stają się parą. Główny bohater Asher z jednej strony jest uroczy i opiekuńczy, a z drugiej aż za bardzo zaborczy, co dla mnie jest dość dwnerwujące. Natomiast Summer nie...

Dyskusje

1 338